FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu23.09° C / 24° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

MİLLETVEKİLLERİ GÖREV DAĞILIMI YAPTI

Ak Parti Kocaeli Milletvekilleri kendi aralarında görev dağılımı yaptı.Peki hangi sorun için hangi milletvekiline ulaşılması gerekiyor ? Ak Parti Kocaeli Milletvekilleri vatandaşlardan gelen soru

24 Nisan 2013 Saat: 16:52
MİLLETVEKİLLERİ GÖREV DAĞILIMI YAPTI
MİLLETVEKİLLERİ GÖREV DAĞILIMI YAPTI

Ak Parti Kocaeli Milletvekilleri kendi aralarında görev dağılımı yaptı.Peki hangi sorun için hangi milletvekiline ulaşılması gerekiyor ?

Ak Parti Kocaeli Milletvekilleri vatandaşlardan gelen sorunlarla daha yakından ilgilenebilmek ve bu sorunları daha hızlı bir şekilde çözebilmek için kendi aralarında görev dağılımı yaptı.Enerji ,eğitim ,sağlık spor gibi konularla ilgili sık sık bilgilerine başvurulan milletvekilleri konuların çözümü noktasında yeni yöntem geliştirdiler. Görev dağılımına göre eğitim spor gibi konularla Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Eğitim Komisyonu Başkanı Fikri Işık ilgilenecek,Sedaş ve diğer enerji kurumlarından kaynaklanan sorunlarla ilgili ise Zeki Aygün’e ulaşılması gerekiyor.Kadınlar ise sorunlarını Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı Sibel Gönül ile paylaşabilecek. Ak Parti’de imar ve alt yapı konusu İlyas Şeker’in çalışma alanına giriyor.Gebzeli vatandaşlar ise sorunlarını bölge milletvekili Mehmet Ali Okur ile paylaşabilir.Avrupa Birliği ve Dış ilişkilerden sorumlu milletvekili ise Muzaffer Baştopçu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız