FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli yağmur18° C / 18° C

kısa süreli yağmur

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Siyaset

MHP seçime komisyonlarla hazırlanıyor

10 Ağustos’ta yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimleri ve bir yıl sonra yapılacak olan milletvekilliği seçimlerine güçlü bir şekilde girmek isteyen MHP İzmit İlçe Başkanı Kaan Dilmen, ilçe teşkilatı içinde iki komisyon kurdu

6 Ağustos 2014 Saat: 22:39
MHP seçime komisyonlarla hazırlanıyor
MHP seçime komisyonlarla hazırlanıyor

MHP İzmit İlçe Başkanı Kaan Dilmen, 10 Ağustos’ta ilk turu yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimleri ve bir yıl sonra yapılacak olan milletvekilliği seçimlerine güçlü bir şekilde girmek amacıyla ilçe teşkilatı içinde iki komisyon kurdu. İlçe başkanlığı bünyesinde kurulan ekonomi ve sosyal politikalardan sorumlu ilçe komisyon başkanlığına Hüseyin Keleş, seçim işlerinden sorumlu komisyon başkanlığına Cemil Özbey getirildi.

GÜÇLÜ BİR KADRO İÇİN

Kurdukları iki komisyonla ilgili bilgi veren ilçe başkanı Kaan Dilmen, “Kısa süre içinde iki tane önemli seçim geçireceğiz. Bunlar ilki 10 Ağustos’ta yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimleri ikincisi ise bir yıl sonra yapılacak olan milletvekilliği seçimleridir. Güçlü bir kadroyla bu seçimlere girmek amacıyla ilçe teşkilatı bünyesinde çeşitli komisyonlar kuracağız. Bunların ilk ikisini ise kurduk. Komisyonlarımız partimize hayırlı olsun. Komisyonlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız