FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur18.54° C / 19° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

MHP’li Arpacı: Bu kentte ana muhalefet MHP’dir

MHP ile CHP arasında 10 Ağustos’taki Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ortak aday göstermeyle başlayan yakınlaşma, yerini yeniden eski mücadeleye bıraktı.

20 Ağustos 2014 Saat: 14:49
MHP’li Arpacı: Bu kentte ana muhalefet MHP’dir
MHP’li Arpacı: Bu kentte ana muhalefet MHP’dir

MHP ile CHP arasında 10 Ağustos’taki Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ortak aday göstermeyle başlayan yakınlaşma,  yerini yeniden eski mücadeleye bıraktı. MHP İl Başkan Yardımcısı Dr. Ayhan Arpacı düzenlediği basın toplantısında CHP’ye yüklendi.

MHP İl Başkan Yardımcısı Arpacı, MHP teşkilatı olarak ilimizde sağlık konusundaki olumsuzlukları yakından takip ettiklerini, sık sık bu konudaki sıkıntıları ifade ettiklerini hatırlattı , “bizim yaptığımız yerel muhalefet sadece siyasi açıdan iktidarı yıpratmak için yapılmıyor. Biz, yapıcı muhalefet yapıyoruz. Kocaeli siyasetinde ana muhalefet MHP’dir. CHP yerel muhalefet anlamında hiçbir şey yapmıyor.”

Arpacı,  Körez Devlet Hastanesi’nin yetersizliğini ortaya koyduklarını, bunun üzerine 70 yataklı yeni hastane binası için çalışma başlatıldığını hatırlattı, şöyle devam ekti: “Kandıra Hastanesi binasının ve personelinin yetersizliğini gündeme getirdik. Yeni hastane binasının yapımına başlandı, personel eksiği kısmen giderildi. İlimizdeki yoğun bakım yatağı yetersizliği konusunda ciddi muhalefet yaptık.  Seka Devlet Hastanesi’nde 28 yataklı ek yoğun bakım için çalışma başlatıldı. Kartepe Semt polikliniğinin eksiklerini ortaya koyduk, bir takım düzenlemeler yapıldı. Muhalefet olarak hangi konuyu gündeme getirdiysek, olumlu gelişmeler görüldü. Bu konuda kamu Hastaneleri Birliği  Genel Sekreteri  Dr. Hasan Aydınlık’a da teşekkür ediyorum. Biz yapıcı muhalefet yaptığımız için mutluyuz. Bu kentte ana muhalefetin MHP olduğunu düşünüyoruz.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız