FREKANS YENI
ORVELA
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
CAGIN GOZ 222

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu24.06° C / 25° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

MHP, Köse’siz İstişare Yaptı

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP milletvekili adayları ve ilçe başkanları ile bir istişare toplantısı gerçekleştirdi. Tüm adayların katıldığı toplantıya MHP’nin altıncı sıra adayı Kemal Köse’nin katılmaması dikkat çekti.

17 Nisan 2015 Saat: 15:21
MHP, Köse’siz İstişare Yaptı
MHP, Köse’siz İstişare Yaptı

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP milletvekili adayları ve ilçe başkanları ile bir istişare toplantısı gerçekleştirdi. Tüm adayların katıldığı toplantıya MHP’nin altıncı sıra adayı Kemal Köse’nin katılmaması dikkat çekti

MHP İl Başkanlığı’nın organizasyonu ile MHP Kocaeli milletvekili adayları ve ilçe başkanlarının katıldığı bir toplantı gerçekleştirildi. Kocaeli Serbest Bölge’de MHP İzmit İlçe Başkanı Kaan Dilmen’in sahibi olduğu Rıhtım Restaurant’ta gerçekleştirilen toplantı basına kapalı olarak yapıldı. Toplantıda, MHP’nin ilimizdeki seçim stratejileri konuşuldu ve bilgi alışverişinde bulunuldu.

 

KÖSE KATILMADI

MHP Kocaeli milletvekili adayları Saffet Sancaklı, Lütfü Türkkan, Hilal Elmas, Rıza Ağdağ, Ruhi Çavdar, Nurdoğan Kaçar, Süleyman Pekin, Dicle Akın ve Ahmet Yeşil’in katıldığı toplantıya altıncı sıradan aday gösterilen Kemal Köse’nin katılmaması dikkat çekti. Köse, milletvekili aday listeleri belirlendikten sonra sahalara inmemiş ve sıralamayla ilgili bir açıklama yapmamıştı. Adaylardan İlhan Tan’ın ise mazereti nedeniyle toplantıya katılamadığı öğrenildi.

 

ADAYLAR GÖRÜŞ BELİRTTİ

Milletvekili adayları, sırasıyla kısa birer konuşma yaparak seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi. MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, toplantıda ilçe ilçe seçmen profili hakkında detaylı bir sunum gerçekleştirdi. Yapılacak mahalle ziyaretleri ve adayların yapacağı ziyaretlerin tarihlerinin netleştirildiği toplantı, geç saatlere kadar devam etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız