FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı az bulutlu18° C / 18° C

parçalı az bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

MHP Kocaeli’den Bahçeli'ye Destek

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, 1 Kasım genel seçimleri sonrasında Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye yersiz bir linç kampanyasını yürütüldüğünü ifade ederek Kocaeli teşkilatı olarak Bahçeli’nin yanında olduklarını ifade etti

8 Aralık 2015 Saat: 11:11
MHP Kocaeli’den Bahçeli'ye Destek
MHP Kocaeli’den Bahçeli'ye Destek

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, 1 Kasım genel seçimleri sonrasında Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye yersiz bir linç kampanyasını yürütüldüğünü ifade ederek Kocaeli teşkilatı olarak Bahçeli’nin yanında olduklarını ifade etti

1 Kasım seçimleri sonrasında MHP’de başlayan olağan üstü kurultay söylemleri arasında genel başkan adayları arasında başlayan imza toplama çalışmaları devam ediyor. Kocaeli’de 23 üst kurul delegesinden İl Başkan Yardımcısı Erkan Azeri ve Kandıra İlçe Başkanı Türkan Özcan tarafından olağan üstü kurultay yapılması yönünde imza verildi. Verilen bu imzalar sonrasında MHP içerisinde tartışmaların fitili ateşlendi. İl Başkanı Aydın Ünlü, tüm bu tartışmalara karşı yaptığı açıklamayla MHP Kocaeli teşkilatları olarak Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin yanında olduklarını ifade etti.

 

SONÇTAN MEMNUN DEĞİLİZ

MHP Milletvekili Saffet Sancaklı’nın da katıldığı basın toplantısında açıklama yapan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü “MHP 1 Kasım seçimlerinden bu yana 46 yıllık mazisinde eşine benzerine rastlanmayan bir saldırının ve karalama politikasının altındadır. Elbette ki 1 Kasım seçimleri sonucu oluşan tablodan bu harekete gönül vermiş hiç kimse memnun değildir ve bu sonuç hepimizi üzmüştür” dedi.

 

DEVAM EDECEĞİZ

Yılmadan MHP için çalışacaklarının altını çizen Ünlü “Binlerce yıllık insanlık tarihinde milyonlarca badire atlatan Türk Milliyetçiliği fikriyatı ve 46 yıllık siyasi yaşamında sayısı binlerle ama acısı asla ölçülemeyecek kadar çok sıkıntılara duçar olan MHP dün olduğu gibi bugün de yılmadan, yorulmadan, rehavete ve yılgınlığa düşmeden yüce hedefine adım adım ilerlemeye devam edecektir” dedi.   

 

BAHÇELİ’YE DESTEK

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye destek olacaklarını ifade eden İl Başkanı Aydın Ünlü “Önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben diyen ülke çıkarları için şahsının zarar görmesine ses çıkarmayan, bakanlık yada kırmızı koltuklar için değerlerini esip geçmeyen genel başkanımıza olan desteğimiz sonuna kadar devam edecektir” ifadelerini kullandı. 

 

GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

Öte yandan MHP İl Başkanlığı tarafından Teşkilat İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevine Ercan Bayrak, Siyasi İşler ve siyasi partiler ile ilişkilerden sorumlu il başkan yardımcılığına Sami Acıkök ve İl Muhasip Yardımcılığına Ali Osman Özkan’ın ataması yapıldı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız