FREKANS YENI
ORVELA
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
CAGIN GOZ 222

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı az bulutlu24.47° C / 25° C

parçalı az bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

MHP’den Ekmek ve Ulaşım Zammı İçin Komisyon

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, gerçekleştirilen ekmek ve gündeme gelen ulaşımla ilgili komisyon kuracaklarını bildirdi.

16 Aralık 2015 Saat: 14:38
MHP’den Ekmek ve Ulaşım Zammı İçin Komisyon
MHP’den Ekmek ve Ulaşım Zammı İçin Komisyon

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, gerçekleştirilen ekmek ve gündeme gelen ulaşımla ilgili komisyon kuracaklarını bildirdi. Ünlü, komisyon sayesinde zamlarla ilgili tüm verilerin kamuoyuyla paylaşılacağını söyledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Aydın Ünlü parti binasında bir basın açıklaması gerçekleştirdi. Açıklamanın gündeminde, 1 Kasım seçimlerinden sonra yapılan zamlar ve AKP’nin seçim vaatleri vardı. İl Başkanı Ünlü, ekmek zammı ve ulaşıma getirilecek olan zamla ilgili parti içinde bir komisyon kurup çalışacaklarını ifade etti. Ünlü, “AKP’nin seçim vaatleri ile ilgili İl Başkan yardımcısı Yasin Dükmen nezaretinde komisyon kurulacak. Ulaşım zammı ile ilgili komisyonun başında olan Sunay Gezer adlı arkadaşımız kamuoyu araştırması yapacak. Ekmek zammı ile ilgili Mustafa Kemal Yılmaz adlı arkadaşımız bir çalışma yapacak. Tramvay projesi ile meclis üyemiz Vahit Eryılmaz başkanlığında bir komisyon çalışma yapacak” dedi.

 

BAŞKANIMIZIN POLİTİKASINI BEĞENİYORUZ

Parti içindeki kongre çağrılarına da değinen Ünlü, Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye olan desteğini bir kez daha deklare ederek şöyle dedi, “Dün sayın genel başkanımızı ziyaret ettik. Katılanlara teşekkür ediyoruz. Siyaset dik durma sanatıdır. MHP İl Başkanı olmak doğru ismin yanında olmak demektir. Kırmızı çizgileri bozmayan siyasetçilerin yanında duran Kocaeli teşkilatıyız. Genel Başkanımızın politikasını beğeniyoruz.  Arkasında durmaya devam edeceğiz. MHP Genel merkezine giderek bunu gösterdik. MHP anayasanın ilk 4 maddesindeki vazgeçilmez kararından taviz vermeyecektir. Türk milletinin son nefesi ve son umudu olmaya devam edecektir. MHP muhalefet anlamında tüm gücünü göstermeye devam edecektir.”

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız