CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu8.08° C / 9° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

MHP DE ÇOŞKU VAR AMA...

Milliyetçi Haraket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçelinin katıldığı Darıca Belediye Başkanlığı aday tanıtım töreninde yerel basın çalışanları fotoğraf ve görüntü almakda oldukça zorlandı. Bahçeli hey

14 Mart 2013 Saat: 11:46
MHP DE ÇOŞKU VAR AMA...
MHP DE ÇOŞKU VAR AMA...
Milliyetçi Haraket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin katıldığı Darıca Belediye Başkanlığı aday tanıtım töreninde yerel basın çalışanları fotoğraf ve görüntü almakda oldukça zorlandı. Bahçeli heyecanı ve Darıca da ki çoşkulu ortam, sadece organisazyon konusunda sınıfta kaldı.

Darıca uzun zamandır görev yapan ve bir çok kesim tarafından tanıntan Darıca Belediye Başkan Adayı Arif Gülen'in tanıtım töreninde Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin katılımı ile izdiham yaşandı. Bin kişilik oturma kapasitesi olan ayakda 3 bin rakamına ulaşan Darıca spor salonunda düzenlenen tören için sadece Bahçeli'yi gişelerde bin civarında partili karşılayınca çoğu partili salona giremedi. Tören boyunca içerideki partili sayısından fazlası dışarda kaldı.

SÖZDE DEĞERLİ BASIN ÇALIŞANLARI

Darıca da başka spor salonu olmaması ve Bahçeli'nin gelişinin beş gün önceden öğrenilmesi organisazyon konusunda açıklama nedeni olmasına rağmen, yerel basın çalışanları fotoğraf ve görüntü almada partilerle sözlü tartışma yaşadı. Her konuşmacının ilk önce cümlesinde kullandığı değerli basın mensupları sözünün tam aksine fotoğraf çekmek için gazeteciler çeşitli yöntemler aradı. Basın çalışanları yüksek noktalara çıkarak görevlerini yerine getirmeye çalıştı.

HABERLERİ AYAKDA YAZDILAR

Sadece Kocaeli'nde değil tüm Türkiye'nin gözü kulağının olduğu ve Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin katıldığı tanıtım töreninde yerel ve ulusal basın olmak üzere toplamda basına 12 sandalye ayrılması, hızın önemli olduğu interter gazeteciliğinde bazı basın kuruluşu temsilcileri haberlerini ayakda yazmaz zorunda kaldı.

[gallery link="file"]

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız