FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20.45° C / 21° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Memur-Sen’den Ankara Çıkarması

Memur-Sen Kocaeli İl Temsilcisi Mehmet Akkuş’un öncülüğünde Memur-Sen’e bağlı Kocaeli şube başkanları tarafından TBMM’ye adeta çıkarma yapıldı. Başkan Akkuş ile başkanlar Kocaeli milletvekillerine ve Bakan Fikri Işık’a hayır

9 Aralık 2015 Saat: 14:06
Memur-Sen’den Ankara Çıkarması
Memur-Sen’den Ankara Çıkarması

Memur-Sen Kocaeli İl Temsilcisi Mehmet Akkuş’un öncülüğünde Memur-Sen’e bağlı Kocaeli şube başkanları tarafından TBMM’ye adeta çıkarma yapıldı. Başkan Akkuş ile başkanlar Kocaeli milletvekillerine ve Bakan Fikri Işık’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Memur-Sen Kocaeli İl Temsilcisi ve Ulaştırma Memur-Sen Şube Başkanı Mehmet Akkuş öncülüğündeki sendika başkanları, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Kocaeli Milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Akkuş’un yanı sıra Eğitim-Bir-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Şahin Yaşlık, Sağlık-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Kerem Özgüler, Diyanet Vakıf-Sen Şube Başkanı Selami Tarcan, Büro Memur-Sen 1 Nolu Şube Başkanı Ömer Türk, Büro Memur-Sen 2 Nolu Adliye Şube Başkanı Şafak Akdeniz, Büro Memur-Sen 3 Nolu Şube Başkanı Fırat Güler, Toç Bir-Sen Şube Başkanı Hülya Aslan, Bayındır Memur-Sen Şube Başkanı Mustafa Altun, Enerji Bir-Sen Şube Başkanı Muhammet Fatih Semiz, Kültür Memur-Sen Şube Başkanı Ali Kemal Hazır, Ulaştırma Memur-Sen Gölcük İlçe Başkanı Mustafa Ulusoy ziyaretlerde hazır bulundu.

 

DİK DURUŞ

Memur-Sen heyeti TBMM’deki makamında ilk olarak Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu’nu ziyaret etti. Memur-Sen İl Temsilcisi ve Ulaştırma Memur-Sen Şube Başkanı Mehmet Akkuş, milletvekili Katırcıoğlu’na hayırlı olsun dileklerini aktardı ve Kocaeli’den bir fotoğrafı hediye etti. Milletvekili Katırcıoğlu ise Memur-Sen Kocaeli heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sizlerin dik duruşundan dolayı teşekkür ediyorum. Sizlerin ve bizlerin amacı milletimize en iyi şekilde hizmet etmektir. Bunu kimse hükümet yanlısı bir tutum olarak algılamasın. Doğrunun yanında olmaktır bu davranış. Sizlerde bunu yapmışsınızdır. Bu kapı her zaman sizlere açıktır” dedi.

 

BAKAN IŞIK’TAN ÖVGÜ

Memur-Sen heyeti daha sonra Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ı bakanlıktaki makamında AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ile birlikte ziyaret etti. Bakan Işık’ın tekrar kabinede yer almasından dolayı çok mutlu olduklarını belirten Başkan Akkuş, “Ülkemizi kırk sente muhtaç edildiği bir dönemden şimdilerde dünyadaki süper güç haline dönen bir Türkiye’yi konuşuyoruz. Bu manada sizin tekrar kabinede yer almanızdan dolayı çok mutluyuz. Sizinle yaptığınız çalışmalardan dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

ZAMAN VURGUSU

Bakan Işık ise, “Memur-Sen Kocaeli heyetimize çok teşekkür ediyorum. Bu başarı Kocaeli’nin başarısıdır. En önemli faktör Kocaeli’nin mevcut durumudur. Benim siyaset anlayışımda bizler burada nöbet tutuyoruz. Nöbette uyumamak lazım. Zaman hızlı bir şekilde akıp geçiyor. Zamanı durduramıyorsunuz. Onun sahibi Allah. Onun için zamanı iyi değerlendirerek çalışmak için çaba sarf ediyoruz. Biz nöbetimizi sizlerin desteği ile en iyi şekilde tutmaya çalışıyoruz. Siyasette sevgi istiyorsanız dürüst ve çalışkan olmak gerekiyor. Sizlere tekrar ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

MİLLETVEKİLLERİNE ZİYARET

Bakanlıkta gerçekleşen ziyaretin ardından heyet tekrar TBMM’ye dönerek AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ve Cemil Yaman’ı ziyaret etti. Daha sonra ise uzun yıllar Memur-Sen Genel Başkanlığı görevinde bulunan ve şu anda TBMM’de İdari Amir olarak görev yapan Ahmet Gündoğdu ziyaret edildi. Samimi bir havada gerçekleşen ziyaretin ardından meclis kulisinde AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır’a da hayırlı olsun ziyareti yapan heyet, CHP ve MHP milletvekillerini ise meclis grubunda çalışmalarda olması nedeniyle ziyaret gerçekleştiremedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız