FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

sağanak22.93° C / 24° C

sağanak

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Mehmet Kesen Valilik Protokol Müdürü Oldu

Kentimizde en uzun bürokratlık yapan isimdir Adnan Zanburkan. İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevini yürütürken bir anda görevden alınarak Ankara’ya uzman olarak gönderilmek istenen Zanburkan, göreve iade davasını kazanarak görevine

14 Mayıs 2015 Saat: 14:54
Mehmet Kesen Valilik Protokol Müdürü Oldu
Mehmet Kesen Valilik Protokol Müdürü Oldu

Kentimizde en uzun bürokratlık yapan isimdir Adnan Zanburkan. İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevini yürütürken bir anda görevden alınarak Ankara’ya uzman olarak gönderilmek istenen Zanburkan, göreve iade davasını kazanarak görevine döndüğünde yine bir şok yaşamış ve idare kendisini tekrar görevden almıştı.

Bu bir kaç defa gerçekleşti. 3 kez görevden alınıp her defasında göreve dönen Zanburkan, geçtiğimiz aylarda davayı tekrar kazanarak göreve iade edilmiş ancak bu kez görevden alınmamıştı. Zanburkan’ın yerine vekaleten atanan Mehmet Kesen, bir süre sonra asaleten atandığı görevden mahkeme kararıyla birlikte el çektirilmişti. Zanburkan’ın göreve tekrar döndüğü günden bu yana İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne renk geldi, heyecan geldi. Çalışanlar tarafından sevilen bir isim olan Zanburkan, şu sıralar etkinlik üzerine etkinlik yapıyor. Bu durum Vali Hasan Basri Güzeloğlu’nun da dikkatini çekmiş olacak ki Zanburkan, bir kez daha görevden alınmadı. Hatta alınan bilgilere göre Mehmet Kesen, Vali Güzeloğlu tarafından Valilik Protokol Müdürlüğü görevine getirildi. Böylece Zanburkan’ın görevden tekrar alınmayacağı kesinleşmiş oldu. Zanburkan’a da Kesen’e de hayırlı olsun.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız