CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur7° C / 7° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

MEDICAL PARK’TA SİGARANIN ZARARLARI ANLATILDI

Kocaelililer Yeşilayın İsteği ve Büyükşehir Belediyesinin Desteği ile Medical Park Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı ve Yeşilay üyesi Dr. Hülya Bayizin Sigaranın Zararları ve Göğüs Hastalıkları konu

8 Nisan 2013 Saat: 15:55
MEDICAL PARK’TA SİGARANIN ZARARLARI ANLATILDI
MEDICAL PARK’TA SİGARANIN ZARARLARI ANLATILDI

Kocaelililer Yeşilay'ın İsteği ve Büyükşehir Belediyesinin Desteği ile Medical Park Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı ve Yeşilay üyesi Dr. Hülya Bayiz'in "Sigaranın Zararları ve Göğüs Hastalıkları" konulu seminerinde buluştular.

Göğüs Hastalıkları Uzmanı Hülya Bayiz yapmış oldu sunumda; sigaranın içildikten sonra vücuda verdiği kalıcı zararlar, kanser, kronik üst solum yolları hastalıkları, sigaranın sebep olduğu kalıcı ve ölümcül hastalıklar. Pasif içicilerin riskleri. Sigara bırakma evreleri ve yöntemleri, Kronik üst solunum yolları rahatsızlığı, bronşit, nefes darlığı gibi yaygın ve sık karşılaşılan hastalıklar hakkında bilgi verdi ve soruları yanıtladı.Seminer ile ilgili açıklama yapan Yeşilay Kocaeli Şube Başkanı Enver Şahin emek verip bilgi ve tecrübelerini bizimle paylaşan Göğüs Hastalıkları Uzmanı Hülya Bayiz'e teşekkür ediyoruz. Etkinlik sonunda katılımcılardan gelen sorular insanların sigarayı bırakmayı ne kadar çok istediklerini gösteriyor bu nedenle bu seminerleri Kocaeli’nin tamamına yaymaya gayret göstereceğiz" dedi.Etkinlik sonunda Başkan Şahin Hülya Bayiz’e Genel Sekreter Bilal Başkonuş ise Osman Hamdibey Müdürü Ufuk Eser'e Yeşilay Şeref Armağanı takdim ettiler.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız