FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

gök gürültülü hafif yağmurlu18.58° C / 19° C

gök gürültülü hafif yağmurlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Medical Park Hasta Kabulüne Başladı

Kentimizin en büyük sağlık yatırımlarından biri olan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, ağustos ayı itibariyle hasta kabulüne başlayacağını duyurdu

31 Temmuz 2015 Saat: 17:41
Medical Park Hasta Kabulüne Başladı
Medical Park Hasta Kabulüne Başladı

Kentimizin en büyük sağlık yatırımlarından biri olan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, ağustos ayı itibariyle hasta kabulüne başlayacağını duyurdu

Kavanlar tarafından hayata geçirilen Symbol Projesi içerisinde yer alan ve kentimizin en büyük sağlık yatırımlarından biri olan VM Medical Park yetkilileri, dün basın mensupları ile bir araya gelerek çeşitli açıklamalarda bulundu. 48 bin metrekare kapalı alanda, 242 yatak kapasitesi, 10 ameliyathane ve 101 poliklinikle hizmete girecek olan hastanenin ağustos ayı itibariyle hasta kabulüne başlayacağı duyuruldu. 


13 BİN 500 ÇALIŞAN İLE
Symbol AVM yanında yer alan hastane binasında gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan MLP Care Grup Koordinatörü Başak Erel konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “MLP Care grubu olarak Türkiye’nin en büyük hastaneler grubu olmanın gururunu yaşıyoruz. Türkiye genelinde 13 bin 500’ü aşkın çalışanımız ve çeyrek asırlık deneyimimizle hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Bu denli büyük marka gruplarının sorumlulukları da büyük oluyor. 


KOCAELİ’DE ÇITA YÜKSELECEK
Bulundukları kentlerde çeşitli misyonlar üstlenmeleri, önderlik yapmaları gerekiyor. VM Medical Park’ı da Kocaeli’de bu şekilde konumlandırmayı hedefledik. Kişiye özel ayrıcalıklı hizmet anlayışımızı Kocaeli’ye taşıyoruz.VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, deneyim ve yenilikçi anlayışıyla öne çıkarken yüksek standartlarıyla da Kocaeli’de çıtayı yükseltecek. Etkin, sürdürülebilir, dinamik ve takım çalışmasına dayanan işleyiş sistemi ile de sağlıklı bir geleceğin kapılarını aralayacak.” 


DÜNYA STANDARTLARINDA HİZMET
VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Necip Kozalı ise şöyle konuştu: “Lider doktorları, alanında uzman hemşireleri, alt yapı ve teknolojik özellikleriyle hizmet kalitesindeki çıtayı daha da yükselterek fark yaratmaya hazırlanan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, sağlıkta yeni bir dönemi başlatıyor. Değişen dünyada gelişen pastanecilik anlayışıyla hareket ediyoruz.  Sadece hastalarımızın değil, çalışanlarımızın da beklentilerine göre hastane hizmetlerini yeniden dizayn ederek yeni bir hastane modeli oluşturduk. 


AKADEMİK ÖLÇÜTLERİ YÜKSELTMEK İÇİN
Bu doğrultuda Türkiye’nin parlayan yıldızı Kocaeli’de hastanemizi, VM Medical Park yüzüyle hizmete sokuyoruz. Başta Kocaeli ve bölge halkı olmak üzere tüm Türkiye için sağlıkta dünya standartlarında hizmet sunan bir hastane olacağız. VM Medical Park, Kocaeli’de tedavi yaklaşımları kadar misafir hizmetleri ve hasta bakım anlayışıyla adından söz ettirecek. Yüksek teknolojiye sahip olmamız hem sağlık hizmeti sunma anlamında hem de akademik ölçütleri yükseltme açısından büyük katkı sağlayacak.” 


ŞEHRE YAKIN OLMASI AVANTAJ
SYMBOL Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde yer alan, şehre yakın olması açısından da ulaşımda büyük avantaj sağlayacak olan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, kısa zamanda bölgenin referans hastanesi olma hedefiyle sağlıkta yeni bir ekolün öncülüğünü üstlenecek. Uluslararası kalitede hizmet verecek olan hastanede; kardiyolojiden ortopediye, ürolojiden tıbbi onkolojiye, nörolojiden plastik rekonstrüktif cerrahiye birçok farklı branş yer alıyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız