CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı az bulutlu7° C / 7° C

parçalı az bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

MEDICAL PARK GEBZE HASTANESİ YAŞLILARI UNUTMADI

Medical Park Gebze Hastanesi Tıbbi Direktörü Uzm. Dr. Erdal İbanoğlu, Darıca Huzur evini ziyaret etti. 18 – 24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle düzenlenen ziyarette yaşlılarla sohbet eden Dr. İbanoğlu,

25 Mart 2013 Saat: 14:39
MEDICAL PARK GEBZE HASTANESİ YAŞLILARI UNUTMADI
MEDICAL PARK GEBZE HASTANESİ YAŞLILARI UNUTMADI

Medical Park Gebze Hastanesi Tıbbi Direktörü Uzm. Dr. Erdal İbanoğlu, Darıca Huzur evini ziyaret etti. 18 – 24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle düzenlenen ziyarette yaşlılarla sohbet eden Dr. İbanoğlu, “Yaşlıları sadece bugünlerde değil, her zaman hatırlamamız gerek. Burada olup sizinle vakit geçirmek beni çok mutlu etti. Bana huzur verdiniz. Sizleri daha sık ziyaret edeceğim. Yaşlılarımız ile ilgilenmemiz onlara vakit ayırmamız gerekiyor. Bizlerde yarının yaşlıları olacağız” dedi.

SORULARI YANITLADI
Huzur evinde bulunan yaşlılarla uzun süre sohbet eden Uzm. Dr. Erdal İbanoğlu, yaşlıların sağlıkları ile ilgili sorularına da yanıt vermeye çalıştı. Alanı içerisinde ki sorulara yanıt veren İbanoğlu, bu yaşta ki insanların kendilerine uğraş olarak edinebilecekleri bir hobilerinin mutlaka olması gerektiğini dile getirdi.

MAKET EVLERE HAYRAN KALDI
Huzur evinde kalan yaşlılarla koyu bir sohbet gerçekleştiren Medical Park Gebze Hastanesi Tıbbi Direktörü Uzm. Dr. Erdal İbanoğlu, huzur evinde eşi ile birlikte kalan Leyla Tilev’in kendi elleriyle yaptığı maket evleri inceledi. Maket evlerin güzelliği karşısında hayranlığını gizleyemeyen Dr. İbanoğlu, Huzur evinde bulunan yaşlılara karanfil dağıttı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız