FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

gök gürültülü hafif yağmurlu18.47° C / 19° C

gök gürültülü hafif yağmurlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

''Mecliste Yalnız Bırakıldım''

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Antikkapı Restaurant’ta düzenlenen toplantıda MHP’li meclis üyeleriyle bir araya geldi

26 Mart 2016 Saat: 18:42
''Mecliste Yalnız Bırakıldım''
''Mecliste Yalnız Bırakıldım''

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Antikkapı Restaurant’ta düzenlenen toplantıda MHP’li meclis üyeleriyle bir araya geldi

 Toplantıya İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, Başiskele İlçe Başkanı Serkan Günaydın, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Vahit Eryılmaz ve meclis üyeleri katıldı. Toplantıda Eryılmaz, “Grup sözcüsü olarak ilçelerdeki arkadaşlarım tarafından yalnız bırakıldım” dedi. 


TARAF OLMA
LÜKSÜMÜZ YOK

Partide son günlerde çeşitli kırılmalar olduğunu ifade eden Eryılmaz, “Bu kırılmalardan dolayı arkadaşlarımızın kendi kararları ve görüşleri doğrultusunda hareket etme eğilimleri oldu. 1 Kasım seçimlerinden sonra bazı olaylara şahit olduk. Ancak bizler demokrasiye inanan insanlarız. Bazı görüşler doğrultusunda diğer görüşlere saygı duymamız gerekmektedir. Memleketimizin şu an içerisinde bulunduğu durum karşısında birlik içinde olmamız gerekiyor. Biz meclis üyesi konumunda olanlar, her türlü şaibeden uzak olmak adına taraf olma gibi bir lüksümüz yok. Bizler partimizin yükselmesi için çaba sarf etmeliyiz. Görevimiz, vatandaşımızın bizden istediği bölge belediyelerde yapılanları denetlemek ve yapılamayanları yerine getirmektir” diye konuştu. 


YALNIZ BAŞIMA 
MÜCADELE ETTİM

“Grup sözcüsü olarak ilçelerdeki arkadaşlarım tarafından çok yalnız bırakıldım” diyen Eryılmaz, “Hatta Büyükşehir Meclis Üyesi olan iki arkadaşım çoğu zaman meclisinin olduğu günler izinli sayıldıklarından dolayı toplantılarda yalnız başıma mücadele etmek zorunda kalıyorum. Ben hangi birine yetişebilirim. İlçe meclis üyelerimiz ilçeler hakkında Büyükşehir Belediyesi’ne iletmem için bana hiçbir bilgi aktarmadıkları için gezip gördüğüm eksikliklerini iletiyorum. Partimizin Kocaeli’de çalıştığını tek başıma aktarmak durumunda kalıyorum. Artık bu durum beni ruhen ve bedenen yoruyor. Siz meclis üyesi arkadaşlarımdan ve ilçe başkanlarımızdan bana eksiklikleri iletmelerini istiyorum” dedi.


21 MİLLETVEKİLİ
Eryılmaz’ın ardından açıklama yapan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Birkaç aydır partimizin kendi içe dönük sıkıntıları olduğundan dolayı meclis toplantımızı yapamadık. MHP’nin meclis üyeleri o bölgenin milletvekilidir. 21 tane milletvekilimiz vardır. Bölgemizdeki problemleri resmi toplantı adı altına dile getirmek zorundayız. Kocaeli’de projeler devam etmekte. Bu çalışmaları meclis üyelerimizle birlikte takip etmek zorundayız. Bunu bilgi ve belgelerle halka aktarmak zorundayız. Bu toplantılarımız her ay devam edecek. Çok daha itinalı ve rapora dayalı toplantılarla çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız