FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur18.33° C / 21° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Mecliste PKK’lı Milletvekili İstemiyoruz

GKD 8 Mart Dünya Kadınlar günü sebebiyle düzenlediği kahvaltıda çalışan kadın basın mensuplarını ağırlayarak, “Meclisimizde PKK istemiyoruz” adıyla başlatacakları imza kampanyasını duyurdu

7 Mart 2016 Saat: 13:14
Mecliste PKK’lı Milletvekili İstemiyoruz
Mecliste PKK’lı Milletvekili İstemiyoruz

GKD 8 Mart Dünya Kadınlar günü sebebiyle düzenlediği kahvaltıda çalışan kadın basın mensuplarını ağırlayarak, “Meclisimizde PKK istemiyoruz” adıyla başlatacakları imza kampanyasını duyurdu

8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle çalışan kadın basın mensupları ile Genç Kocaeliler Derneği (GKD) Eski Kadın Başkanları’nı Marina GKD Cafe’de kahvaltıda bir araya getiren GKD,  “Meclisimizde PKK istemiyoruz” imza kampanyası için Kocaeli halkından destek istedi.


8 MART İÇİN BİR ARAYA GELDİLER
GKD Başkanı Sedat Köse, Yönetim Kurulu Üyeleri Filiz Kayabay, Ayşegül Çimen Ayaz’ın öncülüğünde kahvaltıda önümüzdeki günlerde başlatılacak “Meclisimizde PKK’lı milletvekili istemiyoruz” kampanyasına destek istediler. GKD’nin 8 Mart Dünya Kadılar günü nedeniyle düzenlediği kahvaltıya eski GKD başkanlarından Necla Savaş,  Zehra Kaya ve eski GKD üyelerinden ve kurucularından Zuhal Timuçin katıldı. 


DESTEK İSTİYORUZ
GKD Başkanı Sedat Köse, “ 8 Mart Emekçi Kadınlar Gününüzü kutluyorum. Bu güzel günde sizlerle bir arada olmak bizleri onura etti. GKD olarak her kadının emekçi olduğuna inanıyoruz. Kadınların daha eşit şartlarda çalışacağı bir ortamların sağlanacağına inanıyoruz ve kadınlarımızın sadece 8 Mart’ta değil yılın her günü hatırlanmaları gerektiğine inanıyoruz” dedi. 


HAYKIRACAĞIZ
Köse önümüzdeki günlerde şehir merkezinin önemli noktalarında başlatacakları “ Meclisimizde PKK istemiyoruz” imza kampanyasına tüm sivil toplum kuruluşlarından ve Kocaeli halkından destek bekliyoruz . Mecliste terör örgütünü temsil edenlerin olmasını istemiyoruz. Mecliste PKK’lı olmasın diye dokunulmazlıkların kaldırılmasını istiyoruz. En kısa zamanda bu kampanyayı başlatacağız. Hep birlikte mecliste PKK’lı vekil olmasın diye haykıracağız. Umarız haykırışımıza devlet yetkilileri cevap verir. Şehrimizde yaşayan herkesten de bu konuda destek bekliyoruz“diye konuştu. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız