FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

gök gürültülü yağmurlu18.52° C / 20° C

gök gürültülü yağmurlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

MECLİSE KADIN ELİ DEĞDİ

Gebze Belediyesi ocak ayı meclis toplantısını Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yerine vekalet eden meclis üyesi Oya Tunçel yönetti. Meclis oturumunda divan üyeliğini ise yine kadın meclis üyeler

7 Ocak 2013 Saat: 14:45
MECLİSE KADIN ELİ DEĞDİ
MECLİSE KADIN ELİ DEĞDİ

Gebze Belediyesi ocak ayı meclis toplantısını Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yerine vekalet eden meclis üyesi Oya Tunçel yönetti. Meclis oturumunda divan üyeliğini ise yine kadın meclis üyeleri Nilay Ayran ve Nazmiye Höbek’in üstlendi. Ocak ayı oturumunda ayrıca Gebze Kent Konseyi’ne 2013 bütçesi için 345 bin TL olarak belirlendi.

Gebze Belediyesi ocak ayı olağan toplantısı Cuma günü gerçekleştirildi.Gebze Kent Meydanı’nda bulunan meclis salonunda yapılan toplantıyı şehir dışında olan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yerine vekalet eden meclis üyesi Oya Tunçel yönetti.Divan üyeliklerini yine bayan meclis üyeleri Nilay Ayran ve Nazmiye Höbek’in üstlendiği ocak ayı birleşiminde gündemde yer alan 15 madde görüşülerek karara bağlandı.Saygı duruşu, İstiklal Marşı ile başlayan meclis oturumunda, denetim komisyonu, askerlik meclisi ve kadın, erkek fırsat eşitliği komisyon üyeleri seçildi.Öte yandan geçtiğimiz günlerde, işlerinin yoğunluğu nedeniyle istifa eden AK Partili meclis üyesi Fırat Öztürk’ün yerine Mukadder Çengel meclis üyesi oldu.Yeni meclis üyesi Çengel’e rozetini Gebze Belediye Başkanvekili Oya Tuncel taktı. Ocak ayı oturumunda ayrıca Gebze Kent Konseyi’ne 2013 bütçesi için 345 bin TL olarak belirlendi. Gebze Belediyesi Şubat ayı meclis toplantısı 5 Şubat 2013 tarihinde gerçekleştirecek.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız