FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur19.43° C / 20° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Meclis Başkanı'na ağır sözler

​İl genel meclisi ocak ayı 3.oturumu bugün yapıldı.Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Hasan Aydınlık’ın sunum yaptığı toplantıya CHP il genel meclis üyesi Mehmet Kaçar’ın Başkan Fahim Kılıç’a sö

9 Ocak 2014 Saat: 11:31
Meclis Başkanı'na ağır sözler
Meclis Başkanı'na ağır sözler

İl genel meclisi ocak ayı 3.oturumu bugün yapıldı.Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Hasan Aydınlık’ın sunum yaptığı toplantıya CHP il genel meclis üyesi Mehmet Kaçar’ın Başkan Fahim Kılıç’a söylediği ağır sözler damga vurdu.

İl genel meclisi ocak ayı 3.Oturumu valilik yüzüncü yıl toplantı salonunda meclis başkanı Fahim Kılıç Başkanlığında gerçekleştirildi.Toplantıya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Hasan Aydınlık ve İl Sağlık Müdürü Mürsel Durmaz da katıldı. Meclis toplantısı oldukça sakin başlamıştı fakat ne yazık ki bu görüntülerle bitti. Toplantıya CHP il genel meclis üyesi Mehmet Kaçar’ın başkan Fahim Kılıç’a söylediği ağır sözler damga vurdu.İkili uzun süre tartıştı. Gündem maddesinin olmadığı toplantıda Kamu hastaneleri birliği genel sekreteri Hasan Aydınlık da bir sunum yaptı.Aydınlık sunumunda hekimlerin yükünün ağır olduğunu belirtti. Aydınlık daha sonra ise yeni yapılacak olan Kocaeli devlet hastanesi hakkında bilgi verdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız