FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur17.52° C / 18° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

MARTI GÜVERCİNİ CANLI CANLI YEDİ

İzmitte aç kalan bir martı, bir binanın çatısında yakaladığı güvercini öldürdükten sonra yanına hiçbir martıyı yaklaştırmadan yedi. İzmit Ömerağa Mahallesindeki binaların çatısında bulunan martılardan

19 Aralık 2012 Saat: 15:41

İzmit'te aç kalan bir martı, bir binanın çatısında yakaladığı güvercini öldürdükten sonra yanına hiçbir martıyı yaklaştırmadan yedi.

İzmit Ömerağa Mahallesindeki binaların çatısında bulunan martılardan biri uçan bir güvercini havada yakaladıktan sonra çırpınışlarına aldırmadan etkisiz hale getirdi.Martıya kanat çırparak direnen güvercin kısa sürede öldü.

Ardından güvercini yemeye başlayan martı, bir süre çatıdaki diğer martıları yanına yaklaştırmadı.Bu sırada martının yanında bulunan muhtemelen eşi olan diğer martı ise, başka martıların çatıya gelmelerini engelledi.

Talihsiz güvercini bir süre yedikten sonra diğer martılar da yanına geldi.Ancak çok aç olduğu gözlenen martı güvercini tek başına yemeye devam etti.Martıların güvercin avlamaları az rastlanan bir durumken, güvercini neredeyse kanatlarına kadar yiyen martı doyunca çatıdan uzaklaştı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız