FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu17.46° C / 18° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KYÖD’DEN İLETİŞİM FAKÜLTESİ YENİ DEKANINA TEBRİK MESAJI

KYÖD Başkanı Haşmet Belen Prof.Dr.Füsun Alver’in Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığına atanması ile ilgili duyduğu haberler üzerine tebrik mesajı gönderdi. Haşmet Belenin Prof.Dr.Füsun

25 Mayıs 2013 Saat: 15:14
KYÖD’DEN İLETİŞİM FAKÜLTESİ YENİ DEKANINA TEBRİK MESAJI
KYÖD’DEN İLETİŞİM FAKÜLTESİ YENİ DEKANINA TEBRİK MESAJI

KYÖD Başkanı Haşmet Belen Prof.Dr.Füsun Alver’in Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığına atanması ile ilgili duyduğu haberler üzerine tebrik mesajı gönderdi.

Haşmet Belen'in Prof.Dr.Füsun Alver'e gönderdiği mesaj şöyle:Yerel Basınımızda yer alan haberlere göre Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanlığına atandığını öğrendiğimiz Prof.Dr.Füsun Alver’e KYÖD olarak yeni görevinde başarılar dileriz.

Medya ve siyaset alanında önemli bilimsel çalışmaları olan Hocamız, geçtiğimiz günlerde bilimsel bilginin halkla paylaşılması amacıyla kurumumuzda gerçekleştirilen “Siyasette Algı” konulu söyleşide konuşmacı olarak yer almıştı.Gündemdeki sorunları bilimsel bakış açısıyla ele alan Sayın Hocamızın konuşması katılımcılar tarafından ilgiyle izlenmiş ve büyük bir beğeni toplamıştı.KYÖD olarak Prof.Dr.Füsun Alver’in İletişim Fakültesi’ne hem bilimsel hem de yönetsel anlamda büyük katkıları olacağına inanmakta, kendisine yeni görevinde bir kez daha başarılar dilemekteyiz.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız