CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur15.47° C / 16° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KÜTÜPHANE SEVDALILARI ÖDÜLLENDİRİLDİ

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, Kütüphaneler Haftası dolayısıyla ilçedeki kütüphaneleri ziyaret ederek kütüphane sevdalısı öğrencileri ödüllendirdi. En çok kitap okuyan, en çok kütüphaneden

28 Mart 2013 Saat: 13:48
KÜTÜPHANE SEVDALILARI ÖDÜLLENDİRİLDİ
KÜTÜPHANE SEVDALILARI ÖDÜLLENDİRİLDİ

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, Kütüphaneler Haftası dolayısıyla ilçedeki kütüphaneleri ziyaret ederek kütüphane sevdalısı öğrencileri ödüllendirdi. En çok kitap okuyan, en çok kütüphaneden faydalanan ve kütüphanede örnek teşkil eden öğrencilere gelecek yıl bisiklet hediye edeceğini ifade eden Karabalık, öğrencilere “Okuyun okutun” diyerek nasihatte bulundu.

Her yıl mart ayının son haftasında kutlanan kütüphaneler haftası dolayısıyla Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, ilçedeki Nazım Demirci Halk Kütüphanesi ile Suadiye Halk Kütüphanesini ziyaret etti.Karabalık, Kütüphaneler Haftası dolayısıyla ilçedeki kütüphaneleri ziyaret ederek kütüphane sevdalısı öğrencileri ödüllendirdi. En çok kitap okuyan, en çok kütüphaneden faydalanan ve kütüphanede örnek teşkil eden öğrencilere gelecek yıl bisiklet hediye edeceğini ifade eden Karabalık, öğrencilere “Okuyun okutun” diyerek nasihatte bulundu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız