CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18° C / 18° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KUŞKAN “NEREDE KALDI SEÇİM VAATLERİ ?”

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Yalçın Kuşkan, yeni yılın ilk basın toplantısını gerçekleştirdi. Kuşkan açıklamasında 2012 yılını değerlendirdi. Neredeyse hemen her konuda açıklama yapan kuşkan ili

1 Ocak 2013 Saat: 16:31
KUŞKAN “NEREDE KALDI SEÇİM VAATLERİ ?”
KUŞKAN “NEREDE KALDI SEÇİM VAATLERİ ?”

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Yalçın Kuşkan, yeni yılın ilk basın toplantısını gerçekleştirdi. Kuşkan açıklamasında 2012 yılını değerlendirdi. Neredeyse hemen her konuda açıklama yapan kuşkan ilimizdeki iktidar yöneticilerini eleştirmeyi ihmal etmedi.

CHP İl Başkanı Yalcın Kuşkan yılın ilk basın toplantısını gerçekleştirdi. 2012 yılını değerlendiren kuşkan konuşmasında sık sık iktidar partisinin ilimizdeki temsilcilerini eleştirdi. Toplantıya il yönetimi de katılarak destek verdi.Kuşkan, konuşmasına tüm Türkiye’nin yeni yılını kutlayarak başladı. Ardından Türkiye ve Kocaeli’nin ekonomik durumunu ve işsizliğini değerlendirdi. Kuşkan yeni yılla birlikte gelen yeni zamları eleştirmeyi de unutmadı.İl Başkanı Yalcın Kuşkan, yeni kurulan sanayı kuruluşlarının gelişi güzel kurularak tarım topraklarının heba edilmemesi gerektiğini ifade etti.Kuşkan’ın en dikkat çektiği konu ise ulaşım oldu. Kuşkan, özellikle trafik sorununa değindi. Çevre konusunda da açıklama yapan Kuşkan, imar planlamasının sürekli değiştirildiğini ifade ederek Maşukiye’deki taşocağı sorununa değindi.Güvenlikten eğitim konusuna kültür turizimden spor a kadar birçok konuda açıklama yapan Kuşkan, “2012 yılı kentimiz için tam bir şanssızlık ve hezimet yılı olmuştur.” dedi.Kuşkan, son olarak ak partinin Kocaali’nde vermiş olduğu seçim vaatlerini yerine getirmediğini belirtti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız