FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu22° C / 22° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KÜPÇÜ, BAŞBAKAN’IN SÖZLERİNİ ELEŞTİRDİ

Atatükçü Düşünce Derneği İzmit Şubesi, başbakanın ‘ulusalcı geçinenler önümüzü kesemezler’ sözüne atıfta bulunarak basın açıklaması yaptı. Add İzmit Şube Başkanı Mustafa Küpçü, bu ülkede ulusal çıkarl

22 Ocak 2013 Saat: 14:00
KÜPÇÜ, BAŞBAKAN’IN SÖZLERİNİ ELEŞTİRDİ
KÜPÇÜ, BAŞBAKAN’IN SÖZLERİNİ ELEŞTİRDİ

Atatükçü Düşünce Derneği İzmit Şubesi, başbakanın ‘ulusalcı geçinenler önümüzü kesemezler’ sözüne atıfta bulunarak basın açıklaması yaptı. Add İzmit Şube Başkanı Mustafa Küpçü, bu ülkede ulusal çıkarları savunmanın ne zamandan beri suç sayıldığını sorguladı.

Atatükçü Düşünce Derneği, İzmit Şubesi, Başbakan’ın ‘ulusalcı geçinenler önümüzü kesemezler’ sözüne atıfta bulunarak basın açıklaması yaptı.Add İzmit Şube Başkanı Mustafa Küpçü, bu ülkede ulusal çıkarları savunmanın ne zamandan beri suç sayıldığını sorguladı.

Konuşmasına sert eleştirilerle devam eden küpçü Eğer bu ülkede Türk milleti kavramı yok edilecekse ulus devlet yapımız yıkılacaksa biz ulusalcı olmaya ve ulusal çıkarlarımızı savunmaya devam edeceğiz diye konuştu

Öte yandan küpçü suikast sonucu hayatını kaybeden gazeteci Uğur Mumcu’nun abisi Ceyhan Mumcu ile 25 ocak cuma günü KYÖD'te saat 2'de yapılacak söyleşiye bütün izmit halkını beklediğini de belirtti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız