FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur18.87° C / 21° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Kulislerde Neler Konuşuldu

[KGVID]http://kocaelitv.com.tr/wp-content/uploads/2014/01/KULISLERDE-NELER-PH.flv[/KGVID] Ak partide yapılan büyük çaplı değişiklik teşkilatlarda adeta şok etkisi yarattı.Altı belediye başkanının yeni

22 Ocak 2014 Saat: 09:48
Kulislerde Neler Konuşuldu
Kulislerde Neler Konuşuldu

[KGVID]http://kocaelitv.com.tr/wp-content/uploads/2014/01/KULISLERDE-NELER-PH.flv[/KGVID]

Ak partide yapılan büyük çaplı değişiklik teşkilatlarda adeta şok etkisi yarattı.Altı belediye başkanının yeniden aday gösterilmemesi ile birlikte teşkilatlarda adeta taşlar yerinden oynadı.

Ak Parti’de Kocaeli İlçe adayları Ankara’da açıklandı.Teşkilat içerisinde en fazla 2 isim değişir deniliyordu.Ancak altı mevcut başkanın değişmesi teşkilat içerisinde şok etkisi yarattı. Özellikle ilçeler arasında Dilovası’nda yapılan değişiklik dikkat çekti.Partiye yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre bir ay öncesinde Halit Yaşar’ın ismi ön plandayken Başbakan Erdoğan kamuoyu araştırmalarınıda göz önünde bulundurarak Ali Toltar ismi üzerinde görüş belirtti.Ancak Toltar’ın aday gösterilmesi ile birlikte diğer parti adaylarının şansı arttı şeklinde yorumlar da peşin sıra geldi. Kandıra’da ise Ünal köken’ın aday gösterilmesi sürpriz olarak değerlendirildi.Kartepe’de ise Şükrü Karabalık ile Hüseyin Üzülmez’in ismi ön plana çıkmıştı ancak genel merkez üzülmez konusunda mutabık kaldı. Körfezde ismail baranın adaylığı da yine sürpriz olarak değerlendirildi.Derincede ali haydar bulutun adaylığına kesin gözüyle bakılıyordu kamuoyu anketlerinde öne çıkan bulut da başbakandan onay alan isim oldu. Çayırovada da genel merkez ziyaettin akbaş ile şevki demirci arasında bir seçim yaptı.bu ilçede de genel merkezin adayı demirci oldu.süreçle ilgili en önemli iddia ise liste üzerinde büyükşehir belediye başkanı ibrahim karaosmanoğlunun büyük etkisinin olduğu yönde.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız