FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18° C / 18° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KSO’DA ZEYTİNOĞLU İLE YOLA DEVAM

Kocaeli Sanayi Odası’nda yapılan seçimle birlikte mevcut başkan Ayhan Zeytinoğlu yeniden başkanlığa seçildi.Seçim sonucunu Kocaeli Tv’ye değerlendiren Başkan Zeytinoğlu bu dönem daha da güçlü bir

9 Mayıs 2013 Saat: 17:34
KSO’DA ZEYTİNOĞLU İLE YOLA DEVAM
KSO’DA ZEYTİNOĞLU İLE YOLA DEVAM

Kocaeli Sanayi Odası’nda yapılan seçimle birlikte mevcut başkan Ayhan Zeytinoğlu yeniden başkanlığa seçildi.Seçim sonucunu Kocaeli Tv’ye değerlendiren Başkan Zeytinoğlu bu dönem daha da güçlü bir meclis oluşturduklarını söyledi.

Kocaeli Sanayi Odası’nda 7.Dönem Yönetim Kurulu seçimleri gerçekleştirildi.İlk olarak Divan Başkanlığı seçimlerinin yapıldığı KSO’da Yönetim, Disiplin, TOBB Delegeleri, Meclis Başkanlığı seçimleri tek liste ile yapıldı. Mevcut Başkan Ayhan Zeytinoğlu’nun tek aday olduğu seçimlerde, Hasan Tahsin Tuğrul yeniden meclis başkanı seçilirken yardımcılıklarına ise Melih Karakaş ile Mehmet Başol , katip üyesi olarak da Mert Pekdemir seçildi. Mecliste 11 kişilik yönetim kurulundaki beş isim yerini farklı isimler bıraktı.O isimler ise şöyle ;Yönetime Şerif Kanık yerine İrfan Kanık, Haluk Ulusoy yerine Çınar Ulusoy, Osman Aksoy’un yerine Haydar Yenigün, Erol Akgülle’nin yerine Şaban Kemal Saraç ve Yılmaz Bayraktar’ın yerine ise İbrahim Yelmenoğlu geldi.Bununla birlikte meclisteki üye sayısı 63 kişiden 68 çıktı.Bu da mecliste yüzde 44 oranında değişiklik olduğu anlamına geliyor. Seçim sonucunu Kocaeli Tv’ye değerlendiren Başkan Zeytinoğlu bu dönem daha da güçlü bir meclis oluşturduklarını söyledi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız