FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur18° C / 18° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KSO’DA “DOĞA VE ENERJİ” PANELİ

Kocaeli Sanayi Odası ve Kocaeli Genç Girişimciler Kurulu tarafından düzenlenen “Doğa ve Enerji” konulu panel Kocaeli Sanayi Odası Konferans salonunda yapıldı. İzaydaş Genel Müdürü Muhammed Saraç, Koca

10 Mayıs 2013 Saat: 16:24
KSO’DA “DOĞA VE ENERJİ” PANELİ
KSO’DA “DOĞA VE ENERJİ” PANELİ

Kocaeli Sanayi Odası ve Kocaeli Genç Girişimciler Kurulu tarafından düzenlenen “Doğa ve Enerji” konulu panel Kocaeli Sanayi Odası Konferans salonunda yapıldı.

İzaydaş Genel Müdürü Muhammed Saraç, Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Penbe Arslan, Kocaeli Sanayi Odası Genel Sekreter Yardımcısı Elif Bilgisu, Kocaeli Genç Girişimciler Kurulu ve Kocaeli Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri,sanayiciler ile Kocaeli Üniversitesi öğrencilerinin katıldığı panelin açış konuşmasını yapan Kocaeli Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Atalay Kaya,izleyicilere ve panelistlere katkılarından dolayı teşekkür etti. Türkiye’nin Doğa ve Enerji konusunda en deneyimli bilim adamlarının yer aldığı “Doğa ve Enerji” konulu panelin Moderatörlüğünü Kocaeli Genç Girişimciler İş Geliştirme Komisyonu Başkanı Gizem Doğa Çil üstlendi. Panelde Bilkent Üniversitesi Öğretim Görevlisi , TMMOB Petrol Mühendisleri Odası Enerji Politikaları Çalışma Grubu Başkanı Necdet Pamir, “Enerji, Dünya ve Türkiye” konulu sunum yaptı. Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi Doğa Bilimci-Ekonomist Prof.Dr.Alaeddin Bobat, “Doğamız ve HES Projeleri” konusunda, Marmara Üniversitesi Enerji Anabilim Dalı başkanı Eurosolar Türkiye mütevelli heyeti üyesi ve Türkiye Bölümü Başkanı Prof.Dr.Tanay Sıtkı Uyar “Enerjide Çözüm; Enerjinin etkin kullanımı ve yüzde 100 yenilebilir enerji konularında sunum gerçekleştirdiler.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız