FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18° C / 18° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Siyaset

KSMMMO’da Fikret Gökmen Yeniden Aday

KSMMMO 22’nci Olağan Genel Kurulu için Diyalog Grubu’nun adayı mevcut başkan Fikret Gökmen yeniden başkan adayı olduğunu açıkladı

21 Mayıs 2016 Saat: 16:26
KSMMMO’da Fikret Gökmen Yeniden Aday
KSMMMO’da Fikret Gökmen Yeniden Aday

KSMMMO 22’nci Olağan Genel Kurulu için Diyalog Grubu’nun adayı mevcut başkan Fikret Gökmen yeniden başkan adayı olduğunu açıkladı

Kocaeli Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (KSMMO) 22’nci Olağan Genel Kuruluna hazırlanırken adaylar belli olmaya başladı. Bin 567 üyesi bulunan odada Meslekte Birlik Grubu adına Hamit Akbulut, Değişim Grubundan Taner Öner ve Aktif Grup Adayı Tülin Keçeci Güngör’ün yanı sıra Diyalog Grubunun adayı mevcut Başkan Fikret Gökmen de yeniden başkan adayı olduğunu KYÖD Sosyal Tesisleri’nde grup üyelerinin katılımıyla açıkladı. 14-15 Mayıs tarihlerinde yapılması planlanan kongrede çoğunluk sağlanamazsa 28-29 Mayıs tarihlerinde çoğunluk aramaksızın kongre yapılacak.

 

VERİMLİ ÇALIŞMALAR

Basın açıklamasında konuşan Fikret Gökmen, “Sizin verdiğiniz yetki ile 19 Şubat 2015 tarihinde göreve başladık. Bildiğiniz üzere yapılan son seçimlerde yönetim kurulumuz 4 ayrı gruptan oluşmuştur. Bugüne kadar 30 civarındaki yönetim kurulu toplantısında binin üzerinde gündem maddesi görüşülmüştür. Bir gündem maddesi dışında tüm gündem maddeleri oy birliği ile kabul edilmiştir. Bu da gösteriyor ki, yönetimde uyumlu ve verimli çalışmalar yapılmıştır. Öncelikle yönetim kurulumuzun tüm üyelerine böyle bir ortama katkı sağladıkları için teşekkür ediyorum” dedi.

 

BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRDİK

Açıklamasının devamında başkanlığı süresince yaptığı işleri tek başına değil tüm yönetim kurulu üyeleri ile birlikte gerçekleştirdiklerini belirten Gökmen, yeniden başkan olursa yapacaklarını anlatarak, “Gerçekleştirmeyi düşündüklerimizin tamamını yapabilmek için sizin tam yetkinize ihtiyacımız bulunmaktadır. Takdir edersiniz ki, ekibimizin tam olarak yetkilendirilmesi düşüncelerin yaşama taşınmasında önemli kolaylıklar sağlayacaktır. Bu düşüncelerle desteğinizi bekler, sağlıklı, huzurlu ve başarılı günler diler, saygı ve sevgilerimizi sunarız” ifadelerini kullandı.

 

YÖNETİM KURULU

Fikret Gökmen, Cengiz Tosun, Sait Aydın, Engin Eroğlu, Okşin Becet, Mihriban Adalar, Ramazan Çiçek.

 

YEDEK YÖNETİM KURULU

Cüneyt Keresteci, Atilla Yılmaz, Göksel Gülle, Mehmet Dolgun, Ufuk Şentürk, Salih Doğan, Metin Aytuğ.

 

DİSİPLİN KURULU

Rüstem Çakal, Özcan Çakır, Daimi Gümüş, Murat Yılmaz, Kadir Uzunoğlu.

 

YEDEK DİSİPLİN KURULU

Kadime Dölen, Murat Çelik, Neşe Petan.

 

DENETLEME KURULU

Hasan Kırlı, Abdullah Taşdemir, Canan Aksoy.

 

YEDEK DENETLEME KURULU

Veyis Erim.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız