FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

gök gürültülü hafif yağmurlu20° C / 20° C

gök gürültülü hafif yağmurlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KRİPTO FETÖCÜLER!

İlimiz Kocaeli konum ve yapısı itibari ile sanayi ve ticaret hacmi çok yüksek bir kent.Görüldüğü gibi Kocaeli iş dünyasında bu hain örgüt pek çok kurum ve STK’da örgütlenmiş ve kendi iş dünyasını , STK’larını ilimizde oluştur

25 Ağustos 2016 Saat: 11:00
KRİPTO FETÖCÜLER!
KRİPTO FETÖCÜLER!

KRİPTO FETÖCÜLER!

15 Temmuz’da Türkiye büyük bir ihanete, hainliğe uğradı. Kahraman milletimiz  iradesine sahip çıktı, göğsünü, bedenini siper etti ve hain işgal girişimini milli ve kahraman polis ve askerimizin desteği ile def etti.

Dünyada belki de eşine rastlanmayacak bir hainlikti bu!

Öylesine kalleş , öylesine haince planlanmış ve uygulanmıştı ki adeta gözünlerini kan bürümüştü bu hainlerin.

Bu hain kalkışma Türkiye’yi adeta savaşmadan batıya, emperyalist güçlere, haçlılara teslim etme, işgal  projesiydi.

Bu hain Fetö ve onun uyuşturulmuş haşhaşileri, bu toprakların havasından, suyundan, kaynaklarından yıllarca en üst düzeyde yararlanmışlardı ve  bu  hainler buna rağmen gözlerini kırpmadan milletimize kurşun sıkmakta, milletimizin kanını akıtmakta bir an olsun tereddüt etmediler.

Öyle ki bu hain terör örgütünün terörist başı bütün medyada yankılanan en son hain sözlerini de geçtiğimiz günlerde sarf etti.

Ne dedi bu hain ‘ haçlıların işgali öyle kötü bir şey değildir’.

Ey hain! , Ey iman yoksunu! Kimin uşağısın, kime hizmet ediyosun...

Böylesine haince bir sözü emin olun Dünya’da Haçlı Seferleri ruhu taşıyan, her gün yeni Haçlı Seferleri rüyası kuran bir gavur dahi böylesine dillendiremez...

Nasıl sapkın bir akılla Yüz yıllarca Müslüman’ların , Türk Milleti’nin, Anadolu’nun, Mezopotamya’nın malına, canına, ırzına kastetmiş, tecavüz etmiş bu hainler için, o hain sözleri sarfediyorsun.

Ortada çok büyük bir ihanet var ve bu ihanetin Ülkemiz’de ve Dünya’da var olan işbirlikçileri her tarafımızı sarmış durumda. Türkiye’ de şu an dört bir koldan bu hainlere karşı temizlik harekatı sürdürüyor.Ulusal basında, Yerel basında her gün yeni isimler yeni blgiler ortaya konuluyor, yeni işbirlikçi hainler birer birer yakalanıp, hak ettikleri yere tıkılıyorlar.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yıllardır bu örgütün nasıl bir hain olduğunu, bunlara müsama edilmemesi gerektiğini ve dikkat edilmesi gerektiğini söylemesine rağmen pek çok kişi bunu görmezden, duymazdan geldi elini taşın altına koymadı.

Bugün hala pek çok kripto fetöcü hainin Devletin ve Milletin içinde ki varlığından şüphe ediliyor ve ülke çapında her gün operasyonlar genişleyerek, kökü kurutulana kadar devam edilecek bir mücadele sürdürülüyor.

Ne yazık ki bu haninler saklanmayı, iki yüzlü, hatta az kalır on yüzlü, yirmi yüzlü olabilmek için eğitilmiş, yıllarca bukalemun gibi her renge bürünmenin eğitimini aldıkları için kolayca saklanıp, kendilerini kriptolayabiliyorlar.

Bu nedenle Ülke çapında yürütülen bu mücadelenin ilimiz Kocaeli’de de büyük bir azim ve kararlılıkla sürdürülmesi gerekiyor.Herkes elini taşın altına koymalı 15 Temmuz öncesine kadar görmezden gelinen veya görülemeyen ne varsa görülmeli ve gereği tereddüt etmeden yapılmalıdır.

Bu hainler hakkında bilgisi olanlar tıpkı ulusal basında olduğu gibi gerek yerel televizyonları, gerek yerel gazeteleri, gerekse internet mecralarını kullanarak savcılıklara suç duyusunda bulunmalı sessiz kalmamalıdır.Direk Savcılıklara , Emiyet güçlerine giderek varsa bir bilgi ve belgeleri bunları paylaşmalı Devletimize bu pisliğin temizlenmesinde yardım etmelidir.

İlimiz Kocaeli konum ve yapısı itibari ile sanayi ve ticaret hacmi çok yüksek bir kent.Görüldüğü gibi Kocaeli iş dünyasında bu hain örgüt pek çok kurum ve STK’da örgütlenmiş ve kendi iş dünyasını , STK’larını ilimizde oluşturmaya çalışmıştır.

Pek çok operasyonla pek çok Fetöcü tutuklandı , pek çoğu sorgulandı fakat Ülke genelinde olduğu gibi Kocaeli’nde de pek çok kripto Fetöcünün varlığını gizleyerek sürdürdüğü pek çok yerde konuşulmakta.Bu Kripto Fetöcülerin hem ülkemizde hem ilimiz Kocaeli’de bir an önce ortaya çıkarılması ve gerekenin yapılması gerekiyor.

Ülkemiz’in yaşadığı bu hassas günlerde , adeta istiklal harbinde olduğu gibi pek çok cephede, pek çok iç ve dış unsurlarla mücadele ettiği bu dönemde bu fetöcüler Ülkemiz için büyük tehlike oluşturuyorlar.Yeni hainlik ve ihanetlere sebebiyet verilmemesi için bu hainlere karşı mücadele, azim ve kararlılıkla  çok hızlı bir şekilde yapılmalıdır.

ABD, Rusya , İran , Avrupa ,Çin bölgemizde Suriye üzerinden Doğu Akdeniz enerji kaynakları ve kontolü için rol alabilmek adına pek çok adım atmakta ve bu adımlar Türkiye’yi çok yakından ilgilendirmektedir.Türkiye’nin dış Dünya’da güçlü olması ve istediği siyaseti ve diplomasiyi sürdürebilmesi için, içinde var olan pisliklerden bir an önce temizlenmesi ve Dış Dünya’ya yönelik adımlarına odaklanması gerekmektedir.

Fetö,Daeş,Pkk gibi hain terör örgütlerin neredeyse birlikte hareket etmeye başladığı bu günlerde Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi ilimiz Kocaeli’de de bu hain Fetö örgütünün yeni hainliklere kalkışmaması için gerekenler hızlı ve kararlı bir şekilde sürdürülmelidir...

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız