FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu19.53° C / 20° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KOTO'DA YENİ YÖNETİM BELLİ OLDU

Kocaeli ticaret odasında meclis grupları ve komitelerin ardından yönetim kurulu seçimi yapıldı.Grup seçimlerinden ezici üstünlükle çıkan Murat Özdağ ve ekibi, oda başkanı, yönetim kurulu ve Türkiye Od

18 Haziran 2013 Saat: 10:33
KOTO'DA YENİ YÖNETİM BELLİ OLDU
KOTO'DA YENİ YÖNETİM BELLİ OLDU

Kocaeli ticaret odasında meclis grupları ve komitelerin ardından yönetim kurulu seçimi yapıldı.Grup seçimlerinden ezici üstünlükle çıkan Murat Özdağ ve ekibi, oda başkanı, yönetim kurulu ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği delegelerinin seçimi listeleri için yarıştı.

Grup seçimlerinden ezici üstünlükle çıkan Murat Özdağ ve ekibi Kocaeli Ticaret Odası’nda oda başkanı, yönetim kurulu ve TOBB delegelerinin seçimi için oy kullandı.

Binanın birinci kattaki toplantı salonunda İzmit İlçe Seçim Kurulu üyeleri tarafından yönetim üyeleri ve başkan, disiplin üyeleri ve TOBB üyelerinin belirlenmesi amacıyla üç sandık konuldu.Yapılan seçimde 62 kişilik meclis kendi içerisinde yönetim kurulu başkanı, 11 kişilik yönetim kurulu üyelerini, 6 disiplin kurulu üyesini ve 18 kişilik TOBB üyelerini seçti. Meclis başkanlığına Bülent Karagöz’ü aday gösterdiğini ifade eden Oda Başkanı Murat Özdağ, 21 komiteden 15'ini hedeflediklerini ancak 12'sini alabildiklerini söyledi.Adı meclis başkanlığı için gecen Bülent karagöz ise herşey için üyelere teşekkür etti.

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ: Murat Özdağ (Yönetim Kurulu Başkanı) Hüseyin Akyol, Mehmet Coşan, Murat Altun, Mustafa Kurt, Semih Barış, Şahin Kaya, Tuncay Şengöz, Yusuf Koçak, Yusuf Ziya Uuludüz, Zihni Yılmaz.

DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ: Ayhan Alkan (Katipler Yapı ve Mobilya) - Fikret Yılmaz (Dofiromi Makine) - Sinan Yalduz (Kartepe Kimya) - Önder Malçok (Özder Sağlık Ürünleri) - Özcan Sever (Altı Sigma İnşaat) - Fatih Ekinci (Gelişim Sosyal Hizmetler)

TOBB DELEGELERİ: Okan Oktay, Vezir Kara, Halil Baylam, İsmail Uslu, Adnan Turan, Tolga Ok, Bülent Karagöz, Mehmet Temizel, Hasan Kanca, Avni Arıcan, Cafer Kozluca, Ömer Efe, Baturhan Üretürk, Oktay Erişken, Fuat Berna, Mikail Kayacı, Volkan Kavşut ve Hüseyin Karaman.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız