CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

sisli13.87° C / 16° C

sisli

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KÖŞKER; "PROAKTİF ANLAYIŞLA HİZMETLERE DEVAM."

2013 yılının ilk toplantısında birim müdürlerinden yeni yıl hedefleri ve yapılacak çalışmalara ilişkin brifing alan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Proaktif bir yönetim ve hizmet anlayışıyla Geb

15 Şubat 2013 Saat: 15:33
KÖŞKER; "PROAKTİF ANLAYIŞLA HİZMETLERE DEVAM."
KÖŞKER; "PROAKTİF ANLAYIŞLA HİZMETLERE DEVAM."

2013 yılının ilk toplantısında birim müdürlerinden yeni yıl hedefleri ve yapılacak çalışmalara ilişkin brifing alan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Proaktif bir yönetim ve hizmet anlayışıyla Gebze’mizin aydınlık yarınlarını planladığımız Gebze Belediyesi ailesi; hemşerilerimizin sorunlarının çözüm merkezi olmaya devam edecek” dedi.

Gebze Belediyesi aylık olağan birim müdürleri toplantısı gerçekleştirildi. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yanı sıra başkan yardımcıları Ahmet Kisbet, Nilay Ayran, başkan danışmanı Şakir Bitmez ve birim müdürleri toplantıya tam kadro katıldı. 2013 yılının ilk birim müdürleri toplantısında kısa bir değerlendirme yapan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Gebzeli hemşerilerimize şevkle çalışan üreten belediyemizin hizmet çıtası her geçen gün bir kat daha artıyor. Bunda özveriyle çalışan personelimizin katkısı çok fazla. Proaktif bir yönetim ve hizmet anlayışıyla Gebze’mizin aydınlık yarınlarını planladığımız Gebze Belediyesi ailesi; hemşerilerimizin sorunlarının çözüm merkezi olmaya devam edecek” dedi. 2012 yılına ait verilerin değerlendirildiği birim müdürleri toplantısında ayrıca; her müdürlük Başkan Köşker’e brifing verdi. Toplantının son bölümünde ise, doğum günleri olan birim müdürleri ve başkan yardımcısı Nilay Ayran için hazırlanan doğum günü pastasını Başkan Köşker ile birlikte kesildi. Başkan Köşker tarafından doğum günü hediyeleri takdim edildi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız