FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu19° C / 19° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Köşker, "Darbecilere dersi halkımız verdi"

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, 15 Temmuz darbe girişiminden bu yana bırakmayan Gebzeli hemşehrilerine teşekkür etti

8 Ağustos 2016 Saat: 14:30
Köşker, "Darbecilere dersi halkımız verdi"
Köşker, "Darbecilere dersi halkımız verdi"

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, demokrasi ve Milli irade sevdalısı Gebzeli hemşerilerine teşekkür etti. 15 Temmuz darbe girişimi gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla tüm yurtta başlatılan darbeyi engelleyen ve darbe karşıtı demokrasi nöbetlerine Gebzeliler de yoğun şekilde katılım göstermişti.  Adı 15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanı olarak değiştirilen meydanda genci yaşlısı bir demokrasi ve vatan nöbetlerinde buluşan Gebzeliler, 7 Ağustos Pazar günü Kocaeli Perşembe pazarı alanında yapılan büyük nöbete de aynı coşku ve bilinç içerisinde katılım sağladı.

DARBECİLERE DERSİ HALKIMIZ VERDİ

Vatan ve milli irade nöbetlerini biran olsun aksatmayarak en büyük desteği verecek şekilde katılım sağlayan Gebzeli hemşerilerini tebrik ve teşekkür eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “15 Temmuz’da ülkemizi karanlığa götürmek isteyen hainlerin girişimini canı pahasına, göğsünü, tanka, topa ve mermilere siper ederek engelleyen güzel ülkemizin necip milleti yedi düvele gücünü gösterdi. Bizler de Gebzeli hemşerilerimizle birlikte Cumhurbaşkanımızın çağrısı ve talimatı üzerine meydanları doldurduk, demokrasimize ve milli iradeye sahip çıktık, çıkmayı da sürdürüyoruz. Gebze 15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanımızda 24 günden bugüne devam eden milli irade nöbetlerimizi, ‘tek vatan, tek bayrak, tek millet’ ülküsünde bir araya gelen vatan-millet sevdalısı hemşerilerimizle sürdürdük.

7’DEN 70’E EL ELE GÖNÜL GÖNÜLE

Pazar akşamı İzmit Perşembe pazarında düzenlenen şehitler ve demokrasi büyük nöbet buluşmasına da Gebzeli hemşerilerimizle katılarak Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere devlet büyüklerimizin milli birlik ve beraberlik dolu çağrılarını aynı meydanda hep birlikte dinledik. Ülkemize kast eden, insanımızı kendi topu, tüfeğiyle şehit etmekten kaçınmayan hainlere en güzel dersi bu aziz milletimiz yine bu meydanlarda verdi. Bu vesileyle demokrasiye, milli iradeye, vatanına, bayrağına ve ülkesine bağlılığını bir kez daha bu meydanlarda aileleriyle, 7’den 70’e el ele gönül gönüle katılım sağlayan, destek veren hemşerilerime teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız