KOCAELİ
Namaz Vakitleri

İmsak05:21
Güneş06:47
Öğle12:58
İkindi16:16
Akşam18:56
Yatsı20:15
BEKTAS INSAAT
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
FREKANS YENI

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı az bulutlu15.85° C / 17° C

parçalı az bulutlu

tuana
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
Kızılkaya

Ekonomi

KOSİAD Üyeleri Dostluk Akşamında Buluştu!

Kocaeli Sanayici ve İş Adamları Derneği (KOSİAD) üyeleri geleneksel hale gelen ’Dostluk Akşamı’ organizasyonunda bir araya geldi.

13 Ekim 2016 Saat: 17:11
KOSİAD organizasyonda bir araya geldi
KOSİAD Üyeleri Dostluk Akşamında Buluştu!

KOSİAD Üyeleri Dostluk Akşamında buluştu!
Kocaeli Sanayici ve İş Adamları Derneği (KOSİAD) üyeleri geleneksel hale gelen ’Dostluk Akşamı’ organizasyonunda bir araya geldi. Wellborn Otel’in Liman restoranın da düzenlenen geceye dernek üyelerinin yanı sıra KOYAŞ (Kocaeli Otomotiv Yönetim Ve Ticaret A.Ş.) Genel Müdürü Birol TÜREMİŞ konuk olarak katıldı.
KOYAŞ dan sunum
KOSİAD başkanı SN. Gürol CİĞERDELEN açılış konuşmasında, KOSİAD liderliğinde Doğu Marmara bölgesi federasyon kurma çalışmalarının başladığını ve iki ay içerisinde sonuçlanacağının bilgisini vererek, katılım sağlayan herkese teşekkürlerini sundu. Gürol CİĞERDELEN’in konuşmasının ardından gecenin konuğu KOYAŞ Genel Müdür’ü Birol Türemiş otomobil perakendeciliği alanında rekabet avantajı yaratacak KOYAŞ (Kocaeli Otomotiv Yönetim Ve Ticaret A.Ş.) Projesini anlattı.
Birol TÜREMİŞ yapmış olduğu sunum konuşmasında;Üreticisi, ithalatçısı, bayisi, yedek parçacısı ve servisleri ile dünyada en keskin rekabetlerden biri otomotiv sektöründe yaşanmaktadır.
Otomotiv pazarındaki doygunluk arttıkça ve sürekli geliştirilen araçların her geçen gün daha az servis ve bakıma ihtiyaç duyması talebi düşürmekte, otomotiv tedarik ve satış zincirinin bütünü üzerinde kâr oranlarını daraltmaktadır.
Bu zorlu zeminde araştırmaya dayalı veriler ile yeni stratejiler ortaya koymaya ve var olan stratejileri desteklemeye olan ihtiyaç her zaman olduğundan daha da önemli hale gelmiştir. Önümüzdeki en önemli fırsat, batıda otomotiv sektöründe yaşanan bu zorlu koşulların ülkemize henüz aynı şiddette yansımamış olması ve bize hâlâ bir hareket alanı bırakmış olmasıdır.

Kocaeli ilinde gerçekleşen toplam binek araç satışının %70 inden fazlasını gerçekleştiren KOYAŞ hissedarı bayilerimiz, otomobil perakendeciliği alanında gerek satış rakamları gerekse de satış sonrası müşteri memnuniyeti açısından, temsil ettikleri otomobil markalarının Türkiye ortalamasının üstünde performans gösteren örnek işletmelerdir.

2016 yılının ilk yarısında Kullar bölgesinde Feshane Çiftliği olarak bilinen 154 dönümlük araziyi satın alan KOYAŞ Türkiye’nin ilk kapsamlı Otomobil Alışveriş Merkezi (AUTO MALL) Projesini hayata geçirmek üzere mimari proje ve Pazar araştırmaları çalışmalarını sürdürmektedir.
Otomotiv alt ve üst sektörlerinin önemli oyuncuları ile marka kaldıracı etkisini tarafların kazanacağı şekilde kullanacak stratejik işbirlikleri yaparak; verimliliklerimizi arttıracak ve tüketici deneyimini zenginleştirecek buluşlarla tüm Kocaeli ile birlikte kazanmak istiyoruz.
Diyerek KOSİAD üyelerinin desteğini talep etti.
Gece KOSİAD üyelerine verilen yemekle son buldu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız