CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20.53° C / 21° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KÖRFEZ MECLİSİ'NDE SEÇİM TAMAM

Körfez Belediye Meclisi, gündeminde yer alan 9 maddeyi görüşmek için toplandı. Meclis verilen 2 önerge ile birlikte 11 maddeyi görüşerek karara bağlamış oldu. Körfez Belediye Meclisi, Belediye Başkanı

1 Şubat 2013 Saat: 18:47
KÖRFEZ MECLİSİ'NDE SEÇİM TAMAM
KÖRFEZ MECLİSİ'NDE SEÇİM TAMAM

Körfez Belediye Meclisi, gündeminde yer alan 9 maddeyi görüşmek için toplandı. Meclis verilen 2 önerge ile birlikte 11 maddeyi görüşerek karara bağlamış oldu.

Körfez Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Yunus Pehlivan başkanlığında toplandı.

İmar ve Bayındırlık Komisyonundan gelen 1 madde kabul edilirken, aynı komisyona 3 madde gönderildi. Bir memur kadro aktarımı yapılan mecliste zabıta personelinin fazla çalışma ücretleri 341 liradan 361 liraya yükseltilmesi maddesi kabul edildi.

Seçim öncesi açıklama yapan Pehlivan, denetim komisyonunda her yıl başka isimlerin görev almasından yana olduklarını belirtti.

CHP grubu geçen hafta yapılan olağanüstü meclise katılmadıkları için denetim komisyon seçimi ertelenmişti ve bu mecliste gündeme alınan maddede CHP grubunun önerdiği Tayfun Balıkçı tüm meclis üyelerinin oyunu olarak denetim komisyon üyesi seçildi.

Mecliste, Körfez Güney mahallesinde yapılması planlanan İmam Hatip Lisesinin yeri Milli eğitim müdürlüğüne devir yapılması için maliyeye tahsis edildi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız