FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

gök gürültülü hafif yağmurlu18.54° C / 19° C

gök gürültülü hafif yağmurlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KÖRFEZ’DE 2013 YILININ İLK MECLİSİ

Körfez Belediyesi 2013 yılının ilk meclisini, yeni belediye binası meclis salonunda gerçekleştirdi. Körfez Belediye Meclisi, gündeminde yer alan 5 maddeyi görüşmek için toplanırken, verilen 1 önerge i

5 Ocak 2013 Saat: 14:30
KÖRFEZ’DE 2013 YILININ İLK MECLİSİ
KÖRFEZ’DE 2013 YILININ İLK MECLİSİ

Körfez Belediyesi 2013 yılının ilk meclisini, yeni belediye binası meclis salonunda gerçekleştirdi. Körfez Belediye Meclisi, gündeminde yer alan 5 maddeyi görüşmek için toplanırken, verilen 1 önerge ile birlikte 6 maddeyi görüşerek karara bağlamış oldu.

Körfez Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Yunus Pehlivan başkanlığında toplandı. Şener Söğüt,Zeynel Sarıkaya ve Cemil İpşir’in katılmadığı toplantıda 28 üye hazır bulundu.

Bir önceki mecliste önerge vererek KÖRPAŞ’ın kurulması ile ilgili meclis kararı alınmasını isteyen ve bu konuda ısrarcı olan CHP grubunun tutanak özetinde bu maddeye hayır oyu vermesi Pehlivan tarafından eleştirildi.Mecliste, sözleşmeli personelin görev süreleri bir yıl uzatılırken, 5 kişiden oluşan denetim komisyonu için seçim yapıldı. Komisyonda Ak Parti’den Fadıl Durmaz,Kadir Aydoğdu,Turgut Çelikel ve Aslan Yazıcı yer alırken, CHP grubunun önerdiği Tayfun Balıkçı yerine meclis üyeleri gizli oylamada CHP li Musa Dere’yi seçti.Toplantının sonunda geçen yıl tüm meclis üyelerinin katıldığı İspanya gezisi sonrası seyahat acentesi tarafından meclis üyeleri icraya verildi konusu ile ilgili soruya cevap veren Başkan Pehlivan, geziyi düzenleyen derneği İçişleri Bakanlığına şikayet edeceklerini belirtti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız