CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu10° C / 10° C

parçalı bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
darica
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KOOPERATİF ZAMLA İLGİLİ ÇALIŞMA YAPIYOR

5. Nolu Şehiriçi Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Mustafa Kurt öğrenci yolcu taşıma ücretlerine de zam yapmayı planladıklarını açıklamış fakat; zamla ilgili kesin bir tarih vermemişti. Kurt’un ses ge

4 Mart 2013 Saat: 17:16
KOOPERATİF ZAMLA İLGİLİ ÇALIŞMA YAPIYOR
KOOPERATİF ZAMLA İLGİLİ ÇALIŞMA YAPIYOR

5. Nolu Şehiriçi Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Mustafa Kurt öğrenci yolcu taşıma ücretlerine de zam yapmayı planladıklarını açıklamış fakat; zamla ilgili kesin bir tarih vermemişti. Kurt’un ses getiren o açıklamasını değerlendiren öğrenciler bırakın zammı, taşıma ücretlerinin aşağı çekilmesini dahi istiyorlar. İddialara göre ise kooperatif taşıma ücretlerine en az 15 kuruş zam yapmaya hazırlanıyor.

İzmit 5 Nolu Şehiriçi Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Mustafa Kurt geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada öğrenci taşıma ücretleri ile ilgili zam yapılmasından yana olduklarını dile getirmiş konuyla ilgili ise çalışmalarının devam ettiğini açıklamıştı. Kurt’un Kocaeli Tv’de yayınlanan bu açıklamaları yankı buldu. Kurt’un açıklamalarına tepki gösteren öğrenciler bırakın zammı taşıma ücretlerinin bir liraya düşürülmesini istiyor. Otobüs sahipleri ise doğal olarak öğrencilerle aynı fikirde değil.Onlar zammın biran önce yapılmasından yana. Öğrenciler ve otobüs sahiplerinin görüşleri işte bu şekilde. Fakat öğrencileri üzecek zam haberi yakında gelebilir. Zira kooperatif başkanı Mustafa Kurt ve yönetim kurulu üyeleri iddialara göre öğrenci taşıma ücretlerine en az 15 kuruş zam yapılması için ciddi çalışmalar yapıyor. Eğer söz konusu zam gerçekleşirse bir lira 15 kuruş olan şehiriçi öğrenci taşıma ücreti bir lira 30 kuruşa yükselmiş olacak.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız