CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

az bulutlu19.82° C / 19.82° C

az bulutlu

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KONAK CAMİİ CEMAATİ'NDEN TEŞEKKÜR

Konak Camii Cemaati’nden Teşekkür Kartepe Belediye Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler camilerin çevre düzenlemeleri kapsamında yaptığı çalışmalarla ibadethanelerin görüntüsünü şık bir hale dönüştür

11 Şubat 2013 Saat: 14:17
KONAK CAMİİ CEMAATİ'NDEN TEŞEKKÜR
KONAK CAMİİ CEMAATİ'NDEN TEŞEKKÜR

Konak Camii Cemaati’nden Teşekkür

Kartepe Belediye Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler camilerin çevre düzenlemeleri kapsamında yaptığı çalışmalarla ibadethanelerin görüntüsünü şık bir hale dönüştürmekte. Ekipler Konak Camii çevresindeki düzenlemeleri sonrası monte ettikleri kamelyalar ile cami çevresini estetik bir görüntüye kavuşturdu. Cami cemaati, Belediye Başkanı Şükrü Karabalık’a kendilerine gösterdiği ilgi ve verdiği hizmet için teşekkür etti.

Halkın taleplerini her zaman göz önünde tutan ve olumlu istekleri kısa sürede karşılaması ile bilinen Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık’ın talimatı doğrultusunda Konak Camii çevresinde düzenleme yapan belediye ekipleri çalışmalarını tamamladı. Hummalı bir çalışma sergileyen belediye ekipleri Konak Camii’ndeki çevre düzenlemeleri kapsamında 350 metre karelik alanda zemini iyileştirerek peyzaj çalışmaları ardından musalla taşı üzerine ve dinlenme alanına birer adet kamelya monte ederek camiiyi şık bir görünüme kavuşturdu.

Cenaze sahiplerinin hava koşullarından olumsuz etkilenmemesi için musalla taşı üzerine ve dinlence alanına birer adet kamelya monte edilmesinden dolayı çok memnun olduklarını belirten Konak Mahalle Muhtarı Selim Genççiftçi ve camii cemaati, “Taleplerimizi büyük bir hoşgörü içinde dinleyen ve gerçekleşmesini de yakından takip eden Başkanımız Şükrü Karabalık, bizleri yine mutlu etti. Camii cemaati olarak taleplerimizin karşılanmasından dolayı Başkan Karabalık’a gösterdiği duyarlılık için teşekkür ederiz” dediler.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız