FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

az bulutlu17.53° C / 18° C

az bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Kocaelispor, Vali Güzeloğlu'nu Ziyaret Etti

Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz ile Yönetim Kurulu Üyelerini kabul etti

23 Ağustos 2016 Saat: 16:13
Kocaelispor, Vali Güzeloğlu'nu Ziyaret Etti
Kocaelispor, Vali Güzeloğlu'nu Ziyaret Etti

Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Kubilay Yavuz ,Geçmiş yıllarda Sayın Valimizin hizmet ettiği şehirlerde yakaladığı başarıyı Kocaeli’nde de yakaladığımızı düşünüyorum. Önümüzdeki dönemde çeşitli hedeflerimiz bulunmaktadır. Sayın Valimizin bu konuda bize destekleri olacağına inanıyoruz ve bu güne kadar sağladığı katkılarından ve kabullerinden dolayı Sayın Valimize teşekkür ediyorum.”dedi.

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ise yaptığı konuşmalarında; “Kocaeli Sporumuzu Valiliğimizde görmekten mutluyuz. Kocaeli Spor hem bütün toplumuzun, hemde kentimizin önemli parçalarından biridir. Çok uzun yıllar futbol alanında hem bugünkü süper ligde, hemde mücadele etttiği tüm liglerde kentle bütünleşmesi, ulusal ve uluslararası başarısıyla marka kulübümüzdür. Kentimiz adına ilimizin tanıtımını, arttıran bir değerimizdir. Bu günkü bulunduğu konumdan daha iyi ve hakettiği konuma gelmesi için sizlerin sergilediği çabayıda destekledik ve desteklerimiz de devam edecektir. Mücadele ettiğiniz amatör klasmanın çok ötesinde bir takım kimliğini Türk futbol kamuoyuna; hem seyircisiyle hem başarısıyla ispat ettiniz. Bir önceki sene kıl payıyla kaçırılan sportif başarıyı geçen sene hakettiniz. Asıl kurumsal kimliği korumak, kentle bütünleşmiş kimliği muhafaza etmektir. Herkese dönük sportif bir sosyal olay olmuştur. Bu yılda aynı gayret ve projelere de devam edilecektir.

Kocaeli; Türkiyemizde çok önemli bir alana ve konuma sahiptir, bu yüzden her alanda en iyi olmak ve en iddalı olmak durumundayız. Önümüzdeki sezon içinde sizlerin çalışmalarına destek vermeye devam edeceğiz. Sizlerin öncülüğünde federasyon ve Türk futbolunda; futbol ve spor yapmak adına sporcuya geniş bir alan kazandırmış oldunuz. Hemen her alanda Kocaeli Sporun tüm bu haklı taleplerini karşılamaları nedeniyle Milli Savunma Bakanımız Sayın Fikri Işık’a da teşekkür ediyorum. 
Ayrıca özel bir teşekkürürü de benim değerli dostum Türkiye Futbol Federasyon Başkanı Yıldırım Demirören’e ediyorum. Kocaeli Sporumuza ve futbolumuza hayırlı olsun diyoruz. İnşallah yeni sezonda imkan oldukça da o coşkuya bizlerde ortak olucağız. Özellikle sportif ama kurumsal başarılarının da bu sezon Kocaeli Sporumuzla birlikte olmasını” 
dileyen Güzeloğlu, Kocaeli Spor yönetimine yeni sezon için başarılar dileğinde bulundu ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız