FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18° C / 18° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Kocaelili Siyasetçilerden Teröre Lanet

Ankara'da yaşanan terör saldırısında aralarında sivil ve askerlerin bulunduğu 28 kişi hayatını kaybederken 61 kişide yaralandı. Kocaelili siyasetçiler hep bir ağızdan teröre lanet yağdırdı.

18 Şubat 2016 Saat: 12:00
Kocaelili Siyasetçilerden Teröre Lanet
Kocaelili Siyasetçilerden Teröre Lanet

Ankara'da yaşanan terör saldırısında aralarında sivil ve askerlerin bulunduğu 28 kişi hayatını kaybederken 61 kişide yaralandı. Kocaelili siyasetçiler hep bir ağızdan teröre lanet yağdırdı.

Ankara'da yaşanan terör saldırısında askeri servis aracının geçişi sırasında bomba yüklü araç patlatıldı. Patlamada 28 kişi hayatını kaybederken 61 kişide yaralandı. Soruşturma çok yönlü bir şekilde sürerken siyasetçiler de yaşanan saldırıyı kınadı. Kocaelili siyasetçiler teröre lanet ederken birlik mesajları da verdi. Bakan Fikri Işık'tan Kocaeli Milletvekillerine, sendikalardan sivil toplum kuruluşlarına, belediye başkanlarından siyasi parti temsilcilerine kadar her kesimden teröre ortak tepki verildi. Siyasetçilerin yanı sıra Vali Hasan Basri Güzeloğlu'da terörü kınadı.


BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI FİKRİ IŞIK
Ankara'da düzenlenen menfur terör saldırısında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Uluslararası terör siyasetinin kirli maşaları bilsinler ki, Türkiye, terörle istikameti değiştirilemeyecek büyük ve güçlü bir ülkedir.


VALİ HASAN BASRİ GÜZELOĞLU
Ankara'da yaşanan terör saldırısını lanetliyor, şehitlerimize rabbimden rahmet niyaz ediyor, ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum.


BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM KARAOSMANOĞLU
Ankara'daki alçak terör saldırısını nefretle kınıyorum. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.


CHP MİLLETVEKİLİ FATMA KAPLAN HÜRRİYET
Patlamanın hemen ardından olay yerine gittik. Bu acının tarifi yok. Onlarca ambulans yaralıları almaya çalışıyor. İtfaiye yangını söndürmeye çalışıyor. Araçlar paramparça. Yerde oluşmuş bir çukur. Patlamanın olduğu yerde görüp, söyleyemediğimiz dehşet anlarına ilişkin çok korkunç görüntüler var. O araçların içinden sağ çıkmak bir mucize. Hayatını kaybeden askerlerimize, vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar inşallah.


CHP MİLLETVEKİLİ HAYDAR AKAR
Akşam saatlerinde Ankara'nın en kritik noktasında meydana gelen terör saldırısı sonrası, Genel Başkan Yardımcımız Veli Ağbaba ve Milletvekili arkadaşlarımla olay yerinde incelemelerde bulunduktan sonra, çok sayıda yaralının bulunduğu Güven Hastanesi, Numune Hastanesi, Hacettepe ve GATA'da yaralılarımızı ziyaret edip durumları hakkında bilgi aldık. Bu kalleş terör saldırısında hayatını kaybeden şehitlerimize Allah'tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun...


CHP MİLLETVEKİLİ TAHSİN TARHAN
Ankara'yı kana bulayan terörü nefretle kınıyor, yaralılara acil şifa, yaşamını kaybeden yurttaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Ankara'daki alçak saldırıyı gerçekleştirenleri bulup çıkarmak Hükümetin görevidir. Güvenlik zafiyetinin sorumlularının istifasını bekliyoruz..


AKP İL BAŞKANI ŞEMSETTİN CEYHAN
Ankara saldırısında hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum. Terör ve destekçilerini lanetliyorum. Terörün ne denli ahlaksız, ne denli alçak, ne denli adi girişimler içinde olduğu açık ve net ortadadır.


İZMİT BELEDİYE BAŞKANI NEVZAT DOĞAN
Ankara'daki hain saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet ve yaralılara acil şifalar diliyor, terörün her türlüsünü lanetliyorum


CHP KARTEPE İLÇE BAŞKANI CUMHUR KARAKADILAR
Ankara'da yapılan hain terör saldırılarını lanetliyoruz ölenlerin mekanları cennet olsun ailelerine sabırlar diliyorum güzel memleketimi bu hale getirenleri de lanetliyorum


CHP ESKİ MİLLETVEKİLİ MEHMET HİLAL KAPLAN
Türkiye'de terörü olağanlaştırmaya çalışanlara karşı ortak tavır almalıyız. Terörü ve yapanları lanetliyorum.


CHP İL KADIN KOLLARI BAŞKANI SEVİM KORKMAZ PEKYÖRÜR
Ankara'daki hain saldırıyı kınıyor, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifa diliyorum. Her geçen gün yarından eksilse de umutlar, elbet bu karanlıklar da çıkacak aydınlığa.


ADD KOCAELİ ŞUBE BAŞKANI TAYLAN KATAK
Bu akşam gerçekleşen hain terör saldırısında hayatını kaybeden asker-sivil yurttaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar dilerim. Terörü, destekçilerini ve vakti zamanında terörle müzakere edenleri kınıyorum!

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız