FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20° C / 20° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KOCAELİ’YE 17 LİMAN BAŞVURUSU İDDİASI!

Chp İl Başkanı Yalçın Kuşkan Milletvekili Haydar Akar ile birlikte Körfez’deki limanlar konusunu gündeme taşıdı.Kocaeli’ye 17 tane daha liman yapılması için büyük sanayi kuruluşlarının talepte buluna

14 Ağustos 2013 Saat: 18:19
KOCAELİ’YE 17 LİMAN BAŞVURUSU İDDİASI!
KOCAELİ’YE 17 LİMAN BAŞVURUSU İDDİASI!

Chp İl Başkanı Yalçın Kuşkan Milletvekili Haydar Akar ile birlikte Körfez’deki limanlar konusunu gündeme taşıdı.Kocaeli’ye 17 tane daha liman yapılması için büyük sanayi kuruluşlarının talepte bulunacağını iddia eden Chp’liler sanayi odası başkanı Ayhan Zeytinoğlu’na çağrıda bulundu.

CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan ve Milletvekili Haydar Akar 17 büyük şirketin Kocaeli’ye liman inşası için önümüzdeki günlerde girişimlerde bulunacaklarını iddia etti. Chp İl Başkanı Yalçın Kuşkan Kocaeli’de yeni limanlara ihtiyaç olmadığını ve deniz ulaşımı noktasında master planların şimdiye kadar yapılmış olması gerektiğini dile getirdi.

SANAYİCİNİN TALEBİ ÇOK ACIMASIZ

İl Başkanı Kuşkan limanlarla ilgili düşüncelerini bu şekilde dile getirirken Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nun ‘’Türkiye ekonomisinin büyümesi için yeni limanlara ihtiyaç var’’ tezine ise Milletvekili Haydar Akar karşı çıktı.Zeytinoğlu’nun bu talebinin acımasız olduğunu söyledi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız