KOCAELİ
Namaz Vakitleri

İmsak05:21
Güneş06:47
Öğle12:58
İkindi16:16
Akşam18:56
Yatsı20:15
FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

açık16.26° C / 20° C

açık

tuana
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
sgk

Güncel

Kocaeli TV'den Kamuoyuna Duyuru

Kocaeli TV Yönetim Kurulu yazılı bir basın açıklaması yayınladı.

23 Kasım 2015 Saat: 14:58
Kocaeli TV'den Kamuoyuna Duyuru
Kocaeli TV'den Kamuoyuna Duyuru

Malum olduğu üzere Kocaeli TV logosu altında televizyon yayımcılığı alanında uzun yıllardır Kocaeli halkına hizmet vermekteyiz.  Televizyon yayımcılığının kendi zorluklarına eklenen ve doğrudan bizimle ilgili olmasa da, bizi de etkileyen güçlüklere rağmen bu hizmet çabamızı sürdürme kararlılığımızdan bir şey kaybetmedik. Hissedarları arasında şirketimiz hissedarlarından bazılarının akrabalarının da yer aldığı Sarraf Tüysüzler Altın ve Mücevherat San. Tic. Ltd. Şti.’nin iflası sonrası yaşanan gelişmeler de bu zor anlardan birisiydi. Bu süreçte yasal bir zorunluluğumuz olmamasına rağmen tarafların zarar görmemesi adına iyi niyetle çaba sarfettik. Ne var ki, bu yöndeki iyi niyetimizin suiistimal edildiği Sarraf Tüysüzler Altın ve Mücevherat San. Tic. Ltd. Şti. hissedarlarından bazılarının Kocaeli TV adına haksız ve yetkisiz taahhütlerde bulunduklarının anlaşılmasıyla yakın zaman evvel açığa çıktı. Bu duruma bağlı sebeplerle aramızda oluşan ihtilaf yargıya intikal etmiş haldedir.

Özelde müflis Sarraf Tüysüzler Altın ve Mücevherat San. Tic. Ltd. Şti. mağdurlarının ve genelde Kocaeli halkının dikkatine sunmak istediğimiz husus müflis Sarraf Tüysüzler Altın ve Mücevherat San. Tic. Ltd. Şti.’nin hiçbir hissedarının Kocaeli TV bünyesinde hissesi, görevi ve yetkisi bulunmadığı gerçeğidir. Her nam ve suretle olursa olsun Kocaeli TV yetkilileri dışında birisinin Kocaeli TV adına bulunacağı taahhüdün yasal açıdan hiçbir geçerliliği/ bağlayıcılığı olmayacağı gibi, süreçteki iyi niyetli çabaları istismar edilen Kocaeli TV hissedarları/ yetkilileri de haksız ve geçersiz taahhütlerin maddi ve manevi sorumluluğunu kabul etmeyecektir.

Kocaeli TV yönetimi şu ana kadar yaşanan mağduriyetin artmaması ve yeni mağduriyetlere sebep olunmaması adına bu açıklamayı kamuoyunun dikkatine saygıyla sunar. 

Kocaeli TV Yönetimi

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız