FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu15.54° C / 16° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Kocaeli Teşkilatları Gerekli Temizliği Yapacaktır!

Bugün Milliyetçi Hareket Partisinin kurumsal yapısını zedelemek isteyenler, sahte sosyal medya hesaplarından yıpratmaya çalışanlara gereken yapılacaktır.Paralel Yapı ile ilgili hiç bir kişi MHP teşkilatlarında yer alamaz!

30 Ağustos 2016 Saat: 20:35
Kocaeli Teşkilatları Gerekli Temizliği Yapacaktır!
Kocaeli Teşkilatları Gerekli Temizliği Yapacaktır!

Kocaeli Mhp İl Başkanı Aydın ÜnlüKocaeli Tv Günün Manşeti Programında Gündemi Değerlendiriyor.Günün Manşeti programında Kadriye Karademir'in sorularını yanıtlayan Ünlü; Türk askeri , Türk Milleti bütün bu yaşadığı ihanetlere, zorluklara rağmen ayakta durabiliyorsa, bu pislikleri temizlediğinde yarın çok daha dik duran büyük bir Türkiye olacaktır.

Ünlü; Siyaset öngörüdür, bugün MHP Kocaeli Teşkilatarı olarak bir il başkanı 7 haziran, 1 kasım seçimlerini anlayabildiyse bugün ki süreci çoknet görüp, yönetebilir dedi.Sayın Devlet Bahçeli'nin bügün ve dün bütün söylemlerine baktığınızda söylemlerininin hiç birinde yanılmadığını göreceksiniz.Eğer Türkiye Cumhuriyeti'nin siyasetçileri Devlet Bahçeli'nin söylemlerini dinleseydi bugün bu süreçler yaşanmayacaktı.

MHP lideri ben Mhpyi birilerine teslim etmeyeceğim diyorsa bunları görmek lazım ve biz Kocaeli Teşkilatları olarak bunları çok net gördük ve Liderimizin arkasından tereddüt etmeden yürüdük.

Bugün Milliyetçi Hareket Partisinin kurumsal yapısını zedelemek isteyenler, sahte sosyal medya hesaplarından yıpratmaya çalışanlara gereken yapılacaktır.Paralel Yapı ile ilgili hiç bir kişi MHP teşkilatlarında yer alamaz, bu partiye sızmak gibi bir cüret içerisinde olamaz.

Ünlü;9 Ekim'de MHP Kongre ve Kurultay sürecine girmiş olacaktır.Bir il başkanının görevi teşkilatını sorunsuz bir şekilde seçime götürmektir.

MHP 1 Kasımla başlayan 15 Temmuza kadar geçen sürede kendinin bir emarını çekti ve içimizdeki kripto paralelleri görme fırsatımız oldu.Kocaeli teşkilatları kripto paralalleri çok net gördü,bugün bunun için kimsenin belge getirmesine gerek yok. Önümüzde ki süreçte tamamen bunlardan temizlenerek sağlam bir yapıyı MHP'si oluşturcaktır.

MHP partisi iktidar olduğunda müktedirde olmasını bilecektir, Devletin içinde paralel düz yapıların, maşaların olduğu bir ikdidar olmayacaktır.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız