FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20° C / 20° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Kocaeli Teşkilatı Dimdik Hayatta

İlçelere vefa ziyaretlerin düzenleyen AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, İzmit ziyaretlerinde AK Parti Kocaeli Teşkilatı’nın dimdik ayakta olduğunu söyledi

12 Ağustos 2015 Saat: 13:42
Kocaeli Teşkilatı Dimdik Hayatta
Kocaeli Teşkilatı Dimdik Hayatta

İlçelere vefa ziyaretlerin düzenleyen AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, İzmit ziyaretlerinde AK Parti Kocaeli Teşkilatı’nın dimdik ayakta olduğunu söyledi

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, çalışmalarına yoğun bir tempoda devam ediyor. İlçelerde vefa ziyaretlerine başlayan Başkan Ceyhan’ın Gebze ve Körfez’in ardından son durağı İzmit oldu. Gerçekleştirilen ahde vefa ziyaretlerinde İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’a; il başkan yardımcıları Mehmet Uzunoğlu, Ahmet Berberoğlu, Orhan Faruk Barış, il yöneticilerinden Ahmet Sönmez, İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve ilçe yöneticileri eşlik etti. İlk olarak, parti kurucularından İsmail Araç ile başlayan ziyaretler sırasıyla Halil Vehbi Yenice, Fuat Ayaz, Abdullah Köktürk, Rıdvan Sarıoğlu ile devam etti.


KÜSLÜK, KIRGINLIK OLMADI
Ziyaretlerde konuşan Ceyhan, birlik ve beraberlik mesajı vererek, “Gayretli ve disiplinli çalışmalar neticesinde başarılar elde ettik. İnşallah bundan sonrada birçok başarıya birçok güzel hizmetlere yine imza atacağız” dedi. AK Parti’nin bir aile olduğuna değinen Ceyhan, “Partimizde küslük kırgınlık hiçbir zaman olmadı olmazda ne zaman ihtiyacımız olsa partimizin büyüklerini emektarlarını hemen yanımızda görürüz.  Birlik ve beraberlik anlayışı AK Parti teşkilatlarını diğerlerinden ayıran en büyük özelliktir” dedi. 


EKSİKLİKLER RAPOR HALİNE GETİRİLDİ
Ziyaretlerde parti büyüklerine teşkilat çalışmaları hakkında bilgiler veren, Ceyhan, seçimlerin ardından ilçelerde teşkilatlarında il başkanı, il başkan yardımcıları, ilçe ve belediye başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanlarının yansı sıra ilçe yöneticilerinin de katıldığı toplantıların verimliliğinde bahsetti. Ceyhan, mahalle mahalle analizler yaparak nerede eksikleri, nerede yerel ve genel hizmetler konusunda sıkıntılar olduğunu rapor haline getirdiklerini aktararak konular üzerinden istişare yapma fırsatı da bulduklarını bildirdi.


HER TÜRLÜ SENARYOYA HAZIRIZ
Geçtiğimiz ay AK Parti Genel Merkezi’nde Genel Başkan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleşen il başkanları toplantısı hakkında bilgiler veren Ceyhan, “Genel seçimlerin ardından millet kimseye tek başına iktidar şansı vermedi. AK Parti kadroları olarak genel merkezin bakış duruşu ve kararlığı samimidir, başbakanımız da bu konuda ne kadar gayretli çalışmalar üzerinde olduklarını belirterek ülkeyi hükümetsiz bırakmama adına gerekli her türlü gayreti göstereceklerini söyledi. Ülkenin hükümetsiz kaldığı her gün kayıp anlamına geliyor. Kurulduğu günden bu yana millete hizmet etmeyi kendine şiar edinmiş AK Parti kadroları olarak, aynı hizmet aşkıyla koalisyon veya erken seçim, türlü senaryoda Kocaeli teşkilatları olarak dimdik ayaktayız” dedi. 


İSTİŞARE’YE HER ZAMAN AÇIĞIZ
Başkan Ceyhan açıklamalarının devamında, “AK Parti kurulduğu günden bu yana elini taşın altına koyarak partimizin başarılarını daha da yukarılara çıkaran ağabeylerimize büyüklerimize ahde vefayı eksik etmeyiz, bu anlamda bizim için herkes değerlidir ve partimizin değerlerinin ayağına gideceğiz, onlarla hasbihal edecek, fikirlerini alacağız. Ülkemize karşı oyun kurmak isteyen herkese karşı bundan önce olduğu gibi bundan sonra da, birlik ve beraberlik içinde sizlerin yardımı ve desteği ile çalışmalar yürüteceğiz, istişareye her zaman açığız” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız