FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

gök gürültülü hafif yağmurlu18° C / 18° C

gök gürültülü hafif yağmurlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Kocaeli Sanayi Odası’ndan Çanakkale Turu

Çanakkale Savaşlarının 100’üncü yıldönümü nedeniyle Çanakkale Ticaret Ve Sanayi Odası’nın daveti üzerine Kocaeli Sanayi Odası’nın Meclis Üyeleri ve Meslek Komitesi Başkanları ile Oda çalışanlarından oluşan toplam 65 kişilik

26 Şubat 2015 Saat: 12:12
Kocaeli Sanayi Odası’ndan Çanakkale Turu
Kocaeli Sanayi Odası’ndan Çanakkale Turu

10-11 Şubat 2015 tarihlerinden yapılması programlanan ancak, hava koşullarının olumsuzluğu nedeniyle iki hafta sonrasına ertelenen KSO’nun Çanakkale gezisi, 24-25 Şubat tarihlerinde gerçekleştirildi. Programın ilk gününde Anadolu Sağlık Vakfı Direktörü Necmettin Özçelik ve bölgenin en deneyimli rehberi Kenan Çelik’in ayrıntılı anlatımlarıyla, Çanakkale Savaşlarının yönetim alanı olan Bigalı Köyü ve Şehitlikler ziyaret edildi. Çanakkale Şehitliği’nde düzenlenen törende Avustralya Başkonsolosu Nicholas Sergi ve KSO Başkanı Zeytinoğlu, Çanakkale savaşlarının öneminden söz ederek birlikte anıta çelenk koydular. Akşam saatlerine kadar süren gezi sonrası KSO kafilesi Çanakkale Kolin Otelde konakladılar.


Çanakkale gezisinin ikinci gününde, Kocaeli Sanayi Odası kafilesi Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bülend Engin ve Meclis Başkanı Osman Okyay tarafından karşılandılar. ÇTSO’da yapılan toplantıda, KSO Başkanı Zeytinoğlu Kocaeli sanayi hakkında bilgi aktarımında bulunarak Çanakkale savaşlarının öneminden bahsetti. Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Okyay, bölgelerinin kültürel ve ekonomik durumları hakkında bilgi verdi. Ve Çanakkale tanıtım filmi izlendi. Buradaki toplantı sonrası Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası binası altında buluna Piri Reis Müzesi gezildi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız