FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur19° C / 19° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Kocaeli MHP İl Başkanlığı'na Ömer Halis Demir İsmi Verildi

Kocaeli MHP İl Başkanlığı’ndaki toplantı salonuna Şehit Ömer Halis Demir'in ismi verildi

8 Ağustos 2016 Saat: 15:34
Kocaeli MHP İl Başkanlığı'na Ömer Halis Demir İsmi Verildi
Kocaeli MHP İl Başkanlığı'na Ömer Halis Demir İsmi Verildi

15 Temmuz darbe gecesi Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda komuta kademesini kontrol etmek için gelen darbeci komutanı kurşun sıkarak öldüren ve darbenin seyrini değiştiren vatan kahramanı Ömer Halis Demir’in adı MHP Kocaeli İl Başkanlığı toplantı salonuna verildi. MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz ve il yöneticilerinin katıldığı açılışta konuşan Ünlü, “Bugün Ömer Halis Demir neyse, Fırat Çakıroğlu, Serdar Gökbayrak neyse İzmir’de düşmana ilk kurşunu sıkan Hasan Tahsin’de odur” dedi.

 

TÜRKİYE'NİN KALBİNE NİŞAN ALDI

Açılışın ardından gündemi değerlendiren basın açıklaması yapan Ünlü, “7 Ağustos Pazar günü İstanbul Yenikapı’da Genel Başkanımızın’da katılımlarıyla gerçekleştirilen tarihi miting ile Türk Milleti Çanakkale ruhunu, birlik ve beraberliğini, yenilmezliğini, tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir. ’Alim ve hoca görünümlü bir terörist, sığındığı Pensilvanya'dan getirdiği beddua seanslarıyla, nefret söylemleriyle, öfke nöbetleriyle cinayet örgütüne Türkiye'ye 'vur' emri verdi. İblis'e ruhunu satan bu vaiz, Müslüman görünümlü bu Voyvoda, ihanetle, Türk ve Türkiye düşmanlığıyla doruğa çıktı, fitne ve münafıklıkta rekor kırdı. Haçlı emellerinin taşıyıcılığını yapan FETÖ, Türkiye'nin kalbine nişan aldı” ifadelerinde bulundu.

 

İKTİDAR PARTİSİNİN SORUMLULUĞU ARTTI

“15 Temmuz'da tankın önüne milli vicdan dikildi ve emperyalizmin maşası bu hainlerin defterini dürdü. Türk Milleti adeta şahlandı ve tüm dünyaya ders verdi. Değerli basın mensupları, bu süreçten sonra iktidar partisinin sorumluluğunun daha fazla arttığını kendilerine hatırlatıyoruz. Hangi çevreden olursa olsun adil olmak kaydıyla devlet içinde ve belediyelerde kanser gibi yayılmış bu hain yapının şah damarlarının kesileceğine inanıyoruz.  Aslında 15 Temmuz da FETÖ yapılanmasının bundan önce çok ciddiye alınmadığı ortaya çıkmış oldu. Bundan sonra bu süreçte bir hataya daha yer yoktur” şeklinde konuştu.

BİZE DÜŞEN NE VARSA BURADAYIZ

Bu kentte kimin ne olduğunu herkesin bildiğini belirten Aydın Ünlü, “MHP Kocaeli teşkilatı olarak FETÖ yapılanmasıyla ilgili yapılan tasfiye çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Kocaeli’de 12 Belediyeye sahip AKP’nin titizlikle çalışacağına ve kent vicdanını rahatlatacağına inanıyoruz. Bu süreçte adil olunacağına inanıyoruz. Gördüğümüz eksiklikler olursa uyarmaktan imtina etmeyeceğimizin bilinmesini isteriz. FETÖ hain yapılanmasının değirmenine su taşıyan kim varsa bundan önce hasmımızdı bundan sonrada öyle olacaktır. Görünen o ki 15 Temmuzdan sonra tehlike henüz tam anlamıyla geçmiş değildir. Aziz Türk Milleti’nin üstün ferasetiyle bu günlerde aşılacaktır. MHP olarak hepimiz görevimizin başındayız, bize düşen ne varsa buradayız” diye konuştu.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız