CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur14° C / 14° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KOCAELİ KAYA SANTEK'TEKİ YERİNİ ALDI

Kocaeli Kaya şirketler topluluğu yönetim kurulu üyesi Hasan Kaya, yatırımlarına ek olarak SANTEK 2018’i de Kocaeli TV’YE değerlendirdi, fuarın Kocaeli için öneminden bahsetti.

3 Kasım 2018 Saat: 12:21
KOCAELİ KAYA SANTEKTEKİ YERİNİ ALDI
KOCAELİ KAYA SANTEK'TEKİ YERİNİ ALDI

TÜYAP Anadolu Fuarları ve Kocaeli Sanayi Odası iş birliğiyle düzenlenen 5. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı  SANTEK 2018, ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.  Amaç Kocaelili firmalarla yabancı firmaları bir araya getirerek iş birliğimizi artırmak... Birbirinden farklı sektörlerde dev yatırımlarıyla son dönemde yıldızı parlayanlar stantlardaki yerini aldı... Kocaeli’nin önde gelen firmaları haliyle  fuarın da gözdesi oldu... Koceli Kaya Şirketler Topluluğu da son döneme damgasını vuran yeni yatırımlarıyla göz doldurdu.

Onlar Bugüne kadar  genellikle otomobil  sektöründeki  yatırımlarıyla ön plana çıktılar ama bundan sonra  elektromekanik firmalarında ürettikleriyle de “Türkiye pazarında biz de varız” diyor, iddialarına sürekli yenilerini ekliyorlar...

 

Yatırımları bununla da sınırlı değil. Güneş enerji santralleri yeni dönemin gözde yatırımlarında başı çekiyor. İşin hem yatırım kısmını hem de müteahhitlik kısmını üstlenen firmalarsa sektörü bir adım önde takip ediyor...  Kocaelili firma, iddiasını da sınırlarını da büyütmeyi hedefliyor. 

Kocaeli Kaya şirketler topluluğu yönetim kururlu üyesi Hasan Kaya, yatırımlarına ek olarak SANTEK 2018’i de Kocaeli TV’ye değerlendirdi, fuarın Kocaeli için öneminden bahsetti. 

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız