FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur19.49° C / 20° C

kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Ekonomi

Kocaeli’den 700 bin TL Yardım Toplandı

Şehit ve Gazi yakınlarına yapılan yardım kampanyasına Kocaeli'den 700 bin TL para toplandı.

2 Ağustos 2016 Saat: 12:07
Kocaeli’den 700 bin TL Yardım Toplandı
Kocaeli’den 700 bin TL Yardım Toplandı
Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu önceki gün ilimizdeki Organize Sanayi Bölgesi(OSB) yöneticilerini ağırladı. OSB yöneticileri Başbakanlık’ın öncülüğünde başlatılan 15 Temmuz Şehit ve Gazilere Yardım Kampanyası kapsamında her biri 50’şer bin olmak üzere 600 bin lira yardımda bulundu. Önceki gün de Kocaeli Sanayi Odası 100 bin TL yardımda bulunurken böylelikle ilimizdeki sanayicilerden kampanyaya şu ana kadar 700 bin lira destek geldi.
11 OSB KATILDI
Gerçekleştirilen ziyarete; Alikahya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Sönmez, TOSB Otomotiv Yan Sanayi İhtisas OSB Yönetim Kurulu Üyesi Halit İleri, Asım Kibar OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar, Dilovası OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa R.Türker ve Müteşebbis Heyeti Başkanı Necmettin Bitlis, Gebze IV.İst.Mak ve İml.San OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Silahtaroğlu, Gebze V Kimya OSB Başkanvekili Vefa İbrahim Aracı ve Bölge Müdürü Deniz Delioğlu, Gebze VI (İMES) OSB Yönetim Kurulu Başkanı Süheyl Erboz, Gebze Güzeller OSB Yönetim Kurulu Başkanı Adem Ceylan, Gebze Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Zeytinoğlu, Arslanbey OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Ertuğ, Kömürcüler OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yıldırım katıldı. Gebze Plastikçiler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Erkan ise sağlık problemi nedeniyle ziyarette yer alamadı.
‘KAZANIMLAR YOK EDİLMEYE ÇALIŞILDI’
Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu  yaptığı ziyarette, ‘'Kocaeli her zaman söylediğimiz gibi Türkiye’nin kutlu yürüyüşüne anlamlı katkılar sunan, ekonominin ve sanayinin temel stratejik sektörlerinde Türkiye’nin gelişmesinde ve kalkınmasında mutlu yarınlara ulaşmasına çok önemli ve büyük zenginlikler sunan bir büyükşehir. Bunu da şüphesiz ekonomik olarak özel sektör ve özel sektöre bağlı temel yatırımlarla yaptığı açık. Bugün 12 OSB’miz kendi alanında ve ölçeğinde dünyayla rekabet eder düzeyde. 15 Temmuz’da Bütün bu kazanımları yok etmeye çalışan, Türkiye’yi karanlıklara taşımaya amaçlayan, millet iradesine kasteden ve Cumhurbaşkanımıza kasteden hain darbe kalkışmasını yaşadık. Yaşattıklarıyla hissettirdikleri kabul edilemez.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız