FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu20° C / 20° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KOCAELİ’DEKİ DEV İFTARLAR

Ramazan ayında Kocaeli’de birçok sivil toplum örgütü ve siyasi parti iftar programları düzenledi.Bu programlara en yüksek katılım ise bakın hangi sivil toplum örgütü ve siyasi partinin iftarında yaşan

5 Ağustos 2013 Saat: 14:47
KOCAELİ’DEKİ DEV İFTARLAR
KOCAELİ’DEKİ DEV İFTARLAR

Ramazan ayında Kocaeli’de birçok sivil toplum örgütü ve siyasi parti iftar programları düzenledi.Bu programlara en yüksek katılım ise bakın hangi sivil toplum örgütü ve siyasi partinin iftarında yaşandı.

Kocaeli’de ramazan ayı oldukça coşkulu geçti.Hemen her akşam bir belediye, sivil toplum örgütleri siyasi partilerde iftar programları vardı. Ramazanın bereketinin paylaşıldığı iftar programlarında işçi, memur, siyasi parti temsilcisi, belediye başkanı, işadamı… kısaca kentin bütün dinamikleri aynı masa etrafında toplandı, oruçlar birlikte açıldı. İftar programlarında en çok merak edilen ise hangi parti veya sivil toplum örgütünün iftar davetine kaç kişinin katıldığıydı.Zira bu davetlere katılımın yüksek olması o parti veya sivil toplum örgütünün kamuoyunda ne kadar kabul gördüğü ile doğru orantılıydı.Kocaeli’de iftar programı düzenleyen siyasi partilerin başında ak parti geliyor.ak partinin programına yaklaşık 3 bin partili katıldı.chp ve mhp il teşkilatları ise bu tür bir program düzenlemedi. Sivil toplum örgütleri arasında ise en yüksek katılımın sağlandığı iftar programı hiç şüphesiz Kocaeli Ticaret Odası’nınkiydi.İlk kez böylesine geniş katılımlı bir program düzenleyen odanın iftarına yaklaşık 2 bin 600 işadamı katıldı.Murat Özdağ ve yönetimi ilk kez düzenlenen bu program nedeniyle iş çevrelerinde olumlu tepkiler almayı başardı.

[KGVID]http://kocaelitv.com.tr/wp-content/uploads/2013/08/KOCAELIDE-DEV-IFTARLAR.webm[/KGVID]

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız