CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

açık14.87° C / 17° C

açık

LEZZET KEBAP DİYARI
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KO-MEK HER AÇIDAN KATKI SAĞLIYOR.3 YILDIR KIYAFETE PARA HARCAMIYOR

Haftanın üç günü kursta eğitim alan Hatice Hanım, “KO-MEK’e katıldıktan sonra hayatımda çok güzel değişiklikler oldu. Üç yıldır kıyafete hiç para harcamıyorum” dedi. Başiskele Bahçecik KO-MEK’in 28 ya

13 Şubat 2013 Saat: 15:02
KO-MEK HER AÇIDAN KATKI SAĞLIYOR.3 YILDIR KIYAFETE PARA HARCAMIYOR
KO-MEK HER AÇIDAN KATKI SAĞLIYOR.3 YILDIR KIYAFETE PARA HARCAMIYOR

Haftanın üç günü kursta eğitim alan Hatice Hanım, “KO-MEK’e katıldıktan sonra hayatımda çok güzel değişiklikler oldu. Üç yıldır kıyafete hiç para harcamıyorum” dedi.

Başiskele Bahçecik KO-MEK’in 28 yaşındaki başarılı kursiyeri Hatice Çelik evli ve bir çocuk annesi. Üç yıldır KO-MEK’in Kadın Üst Giysileri Dikimi branşında eğitim alan Hatice hanım kızı ve kendinin kıyafetlerini dikerek aile bütçesine büyük katkı sağlıyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları, birbirinden farklı branşlarda vermiş olduğu eğitimlerle insanların hayatlarını olumlu yönde etkilemeye devam ediyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları, birbirinden farklı branşlarda vermiş olduğu eğitimlerle insanların hayatlarını olumlu yönde etkilemeye devam ediyor. Bahçecik KO-MEK kurs merkezinin Kadın Üst Giysileri Dikimi branşı kursiyeri Hatice Çelik aldığı eğitimler sonucu artık kıyafete para ödemiyor. Hatice Hanım ucuz fiyata aldığı kumaşlarla kendi kıyafetlerini dikerken ekonomik yönden rahatlamanın mutluluğunu yaşıyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız