FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18° C / 18° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KO-MEK Aile Okulu’nda Mezuniyet Sevinci

3. dönem eğitimlerini veren KO-MEK “Aile Okulu” mezuniyet töreni düzenleyerek eğitimleri tamamlayan kursiyerlerin sevincine ortak oldu

9 Aralık 2015 Saat: 14:25
KO-MEK Aile Okulu’nda Mezuniyet Sevinci
KO-MEK Aile Okulu’nda Mezuniyet Sevinci

3. dönem eğitimlerini veren KO-MEK “Aile Okulu” mezuniyet töreni düzenleyerek eğitimleri tamamlayan kursiyerlerin sevincine ortak oldu

KO-MEK, kursiyerlerine verdiği teknik ve mesleki eğitimler yanında onların eğitimli ve bilinçli bireyler olmaları için farklı projelerle eğitim vermeye devam ediyor. 3. dönem eğitimlerini veren KO-MEK “Aile Okulu” mezuniyet töreni düzenleyerek eğitimleri tamamlayan kursiyerlerin sevincine ortak oldu. Aile Okulu projesi kapsamında İzmit bölgesinden 152,Gebze bölgesinden 120, Körfez bölgesinden 180 kişi ve 3. dönemde ise Aile Okulu’ndan Kandıra, Başiskele ve Kartepe bölgesinden 166 Gölcük ve Karamürsel bölgesinden 123 kişi olmak üzere toplamda 741 kursiyer mezun oldu. Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezi’nde düzenlenen Aile Okulu mezuniyet törenine Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ali Yeşildal, şube müdürleri, KO-MEK yöneticileri ve KO-MEK Aile Okulu kursiyerleri katıldı.

 

NİTELİKLİ ZAMAN AYIRMALI

KO-MEK Aile Okulu’nun 6. ve son haftasında Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Planlama ve Yönetim Daire Başkanı Mehmet Baki Öztürk “Ailede Mutluluğun Sırları” konulu seminer verdi.  Aile Okulu 3. dönem mezuniyet törenine katılan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ise konuşmasında aile bütünlüğüne değinerek, “Allah’ı tanımayan onunla beraber olmayanlar mutlu olamaz. Onu zikreden insanlar, hayattan zevk alır” dedi. “Müslüman olarak görevlerimizi yaptığımızda umduğumuz her şey olur” diyen Başkan Karaosmanoğlu, “Eşimiz bir melek değil, insanların eksikleri olur. Onları eksikleri ile beraber kabul etmemiz gerekir” ifadesini kullandı.

 

KATILIM BELGELERİ VERİLDİ

6 hafta boyunca süren KO-MEK Aile Okulu eğitimlerine katılan kursiyerler katılım belgelerini Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ileKültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ali Yeşildal’ın elinden aldı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız