CAGIN GOZ
KOCAELI TIP YENI
ozel kocaeli
KOCAELI TV FREKANS
orvela

KOCAELİ Hava Durumu

sisli13.34° C / 16° C

sisli

LEZZET KEBAP DİYARI
CAGIN GOZ 222
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KENT KONSEYİ KARAOSMANOĞLU'NU ZİYARET ETTİ "KOCAELİ SANAT VE KÜLTÜRÜN BAŞKENTİ OLACAK."

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kent Konseyi Kültür Sanat ve Turizm Çalışma Grubu’na Kocaeli’nin kültür ve sanatın başkenti olması için çalıştıklarını söyledi. Kocaeli Büyük

26 Şubat 2013 Saat: 15:38
KENT KONSEYİ KARAOSMANOĞLU'NU ZİYARET ETTİ "KOCAELİ SANAT VE KÜLTÜRÜN BAŞKENTİ OLACAK."
KENT KONSEYİ KARAOSMANOĞLU'NU ZİYARET ETTİ "KOCAELİ SANAT VE KÜLTÜRÜN BAŞKENTİ OLACAK."

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kent Konseyi Kültür Sanat ve Turizm Çalışma Grubu’na Kocaeli’nin kültür ve sanatın başkenti olması için çalıştıklarını söyledi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kent Konseyi Kültür Sanat ve Turizm Çalışma Grubu’nu kabul etti.

Ziyarette söz alan Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, Başkan Karaosmanoğlu’na çalışmalarıyla ilgili bilgi verdikten sonra, kendilerine gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür etti.

Grubun kültürel ve sanatsal çalışmalarını desteklediklerini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kocaeli’nin sanatın da, kültürün de başkenti olmasını istiyoruz. Büyükşehir olarak bunun için ne gerekirse yapıyoruz’’ dedi.

Ziyaretin başlangıcında Şefika Ülker tarafından Karaosmanoğlu’na 10 günde hazırladığı hat tablosu hediye edildi. Konsey üyelerinin kendilerini tanıttığı ve yaptıkları çalışmalarla ilgili detaylı bilgi verdikleri ziyarette işitme engelli karikatürist Ertan Sertöz, 5 dakika içinde kaleme aldığı karikatürünü Başkan Karaosmanoğlu’na hediye etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız