FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

sisli18.47° C / 19° C

sisli

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

Kaydın montaj olduğunun en büyük kanıtı karaosmanoğlu'ymuş

Başbakan Erdoğana ait olduğu iddia edilen ses kayıtlarının montaj olduğuna en büyük kanıt, sözü edilen tarih ve saatte Başbakanın yanında olan bir isimden geldi. 17 Aralık operasyonunun yapıldığı gün

27 Şubat 2014 Saat: 09:56
Kaydın montaj olduğunun en büyük kanıtı karaosmanoğlu'ymuş
Kaydın montaj olduğunun en büyük kanıtı karaosmanoğlu'ymuş

Başbakan Erdoğan'a ait olduğu iddia edilen ses kayıtlarının montaj olduğuna en büyük kanıt, sözü edilen tarih ve saatte Başbakan'ın yanında olan bir isimden geldi.

17 Aralık operasyonunun yapıldığı gün Başbakan Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan arasında geçtiği iddia edilen ses kayıtları gündemdeki yerini koruyor.AK Parti'nin ABD'de bir ses stüdyosunda incelettiği ses kaydının montaj olduğunun ortaya çıkmasından sonra TRT de kayıtların üzerinde oynanıp servis edildiğini açıkladı.Ses kayıtlarına bir yalanlama da AK Parti'nin Gençlik Kolları Başkanlığı yapmış isimlerinden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nun oğlu İsmail Karaosmanoğlu'ndan geldi.Karaosmanoğlu, servis edilen kayıtlardan 3 nolu tapenin saatinde 'Başbakanımızın dibindeydim' diyerek kaydın montaj ve hayal ürünü olduğunu söyledi.'17 Aralık günü Başbakanımızın Ankara'dan Konya'ya yaptığı ziyarette yanındaydım' diyen Karaosmanoğlu, kayıtta iddia edilen saatte neler yaşandığını dakika dakika şöyle anlattı:

"O gün Ankara'dan Konya'ya gittiği programda ben de sayın başbakanımıza refakat ettim.Saat 12:50 gibi Konya'ya iniş yaptık.Doğrudan kapalı spor salonuna geçtik.Başbakanımız orada açılış törenine katıldı.Zaten o konuşma televizyonlardan canlı verildi. Konuşmaları sonrasında da kurdele kesme töreni yapıldı.Yine sonrasında parti gençlik kolları başbakanımıza bir tablo hediye ettiler. Program bitimi otobüsle Dedeman Otel'e geçiş yaptık.Saat 15:15 gibi otele girişimiz oldu.Girerken zaten Bugün TV'nin canlı yayın görüntüsü var.Hakan Şükür'ün istifası ile ilgili gazeteci arkadaşlar soru sormuşlardı. 15:20 gibi Lübnan Başbakanı Necip Mikati ve Irak Meclis Başkanı Usame Nuceyfi ile görüşmüştü.O görüşmelerin ilk kısmında biz de oradaydık.Anadolu Ajansı da görüntü ve fotoğraf çekimi yapmıştı. Sonrasında heyetler arası görüşmeye geçildi.Yani servis edilen kayıtlarda 3 nolu tapenin zamanı olan 15:39 kesinlikle uydurma ve imkansız.O görüşme saat 16:30 gibi bitti.Görüşme sırasında Başbakan Erdoğan ne özel bir odaya geçti ne de yabancı konuklardan izin isteyip dışarı çıktı.Sonrasında Neçirvan Barzani ile de görüşmesi oldu.Bir kere tutarsızlık burada başlıyor.İnsanın aklıyla dalga geçen montajdır."

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız