FREKANS YENI
CAGIN GOZ YENI
OZEL KONAKKK
KOCAELI TIP YENI
BEKTAR INSAAT

KOCAELİ Hava Durumu

parçalı bulutlu18.54° C / 19° C

parçalı bulutlu

UST GRUP
VIPSAS
ekomini
ARIGUN MOBILYA
ESSENTE

Güncel

KATSİAD’da Kırboz Güven Tazeledi

Kartepe Sanayici ve İşadamları Derneği (KATSİAD )’nin kongresinde tek liste ile seçime giren mevcut başkan Celalettin Kırboz yeniden başkan seçildi

8 Şubat 2016 Saat: 19:17

Kartepe Sanayici ve İşadamları Derneği (KATSİAD )’nin kongresinde tek liste ile seçime giren mevcut başkan Celalettin Kırboz yeniden başkan seçildi

Kartepe Sanayici ve İşadamları Derneği (KATSİAD)’nin  7. Olağan Genel Kurulu Kartepe’de bulunan Yayla Alabalık’ta gerçekleştirildi. 47 üyesi bulunan derneğin genel kurulunda tek liste olarak seçime giren mevcut dernek başkanı Celalettin Kırboz, Kartepeli iş adamlarının güvenini yenileyerek tekrardan başkan seçildi. Açık oylama ile yapılan kongre sonucunda 11 asil, 11 yedek yönetim kurulu ve 3 asil 3 yedek denetim kurulu seçildi.


BÜYÜMEK İSTİYORUZ
Kongrede konuşan Celalettin Kırboz, “KATSİAD olarak yaptığımız ciddi işler var. Bu tabi güç meselesi, birlikte olursak her şeyi yapabiliriz. Buradaki sanayicinin genel dertleri ile elimizden geldiği kadar ilgilenmeye çalıştık. Burada sadece iş adamlarının sorunları yok, esnafımız da sorunları var, onların sorunlarını da çözmeye çalışıyoruz.  Üniversitelerde önemli potansiyel var, onlarla da beraber çalışmak istiyoruz. Ayrıca üye sayımızı arttırarak daha da büyümek istiyoruz” dedi. Ayrıca kongrede alınan karar ile her sene düzenlenen genel kurulun, tüzük değişikliği yapılarak 2 senede bir yapılmasına karar verildi.


DEVAM EDECEĞİZ
Kongrede son olarak söz alan derneğin kurucu başkanlarından Bülent Karagöz ise “KATSİAD hep beraber oluşturduğumuz bir dernektir, her yerde söylüyorum KATSİAD benim en rahat çalıştığım, en sevdiğim yerlerden biridir. Açıkçası böyle güzel arkadaşlarla çalışmak beni onurlandırıyor. Sonuçta Kartepe’liyiz burada, üzerimize düşen bir şey olursa yapmaya çalışmaya devam edeceğiz. Sonuçta sadece doğup büyüdüğümüz  yer değil  doyduğumuz yerdir Kartepe” açıklamasında bulundu.


YÖNETİM LİSTESİ 
Celalettin Kırboz’un yönetim listesi: Bülent Bozkurt, Fevzi Bayırbaşı, Nuri Aslan, Osman Özsoy, Osman Altunel, Kadir Genç, Sadık Ejderoğlu, Hüseyin Atilla, Özer Azalp, Kenan Karslı.


DENETİM KURULU
Cevat Demir, Ali Karslı, Siyami Çil. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız